Lori
Що таке корпусні дерев’яні меблі – магазин LORI

Що таке корпусні дерев’яні меблі – магазин LORI

Корпусні меблі – це величезна група меблевих виробів, проте далеко не всі покупці знають, в чому полягає їхня особливість. Така продукція, яку часто називають також модульною, складається з окремих шаф, столів, стелажів, комодів і подібних предметів, представлених серіями.

комод

У чому полягає ключова відмінність корпусних меблів?

Модульні системи є альтернативою традиційним, загальновідомим «стінкам» і «куточкам». Останні – це зазвичай цілісна композиція з багатьох предметів, що пропонується тільки в комплекті. Не зовсім зручний варіант. Типовою проблемою були випадки, коли людина не могла купити потрібний гарнітур, тому що він не вписувався за розмірами в приміщення або складався з багатьох «зайвих» елементів.


Цю проблему легко вирішити, якщо купити корпусні меблі з дуба від «LORI». Предмети в рамках однієї серії мають спільну стилістику та дизайн, а значить, ви можете вибрати тільки найнеобхідніше. Тим самим ви економите місце, при цьому отримуєте максимально функціональне наповнення кімнати.


Головна перевага корпусних меблів – ви купуєте тільки ті предмети, які вам потрібні. При цьому разом вони утворюють єдиний інтер'єрний ансамбль.

Конструктивні особливості та переваги корпусних меблів

В основі лежить цілісна конструкція у вигляді жорсткого корпусу з горизонтальних і вертикальних панелей. Вони утворюють «коробку», до якої за допомогою спеціальних матеріалів кріпиться задня стінка. Власне, звідси й походить назва.


Предмети є окремими об'єктами, які можна ставити в будь-якій зоні, переміщати з місця на місце, поєднувати з іншими та робити все, що потрібно для створення оригінального практичного інтер'єру. Якщо говорити про переваги вибору на їхню користь, то тут варто відзначити наступне:


  • практичність. Велика кількість ящиків і відділень дозволяє зручно зберігати не тільки всі речі, але й різні корисні дрібниці, приховавши їх з поля зору;
  • модульність. Немає сенсу купувати весь меблевий комплект, коли можна обмежитись тільки тими частинами, в яких дійсно є потреба;
  • функціональність. Конструкції можна не тільки розміщувати вздовж стін, а й використовувати для естетичного зонування кімнат в ролі перегородок.

Корпусні меблі з дерева є естетично привабливими, надійними та довговічними. Єдине, що вам потрібно зробити – грамотно обрати моделі під свої бажання і потреби.


Яку вибрати корпусні меблі?


Такі меблеві системи виготовляють з трьох популярних матеріалів, зі своїми особливостями й нюансами:


  • ДСП. Панелі виконуються з деревної тирси та стружок, зв'язаних смолами формальдегідів. Це найдешевший матеріал, який є недовговічним і досить шкідливим для здоров'я.
  • МДФ. Плити є пресованою сухим способом деревною стружкою. Вони належать до середньої цінової категорії. Це екологічно безпечний матеріал, проте не позбавлений певних мінусів. Він має середню міцність, але легко піддається ремонту. Головна проблема – його легка займистість.
  • Дерево. Недешевий, але повністю натуральний матеріал, здатний створити в будинку унікальну атмосферу, наповнену живим теплом. Він чинить на людину позитивний вплив на духовно-емоційному рівні.

Конкретний вибір залежить від ваших уподобань, але об'єктивно меблі з натурального дерева є найкращим варіантом за всіма основними показниками.


Дерево має приємний і дорогий вигляд, тому для покупців завжди є найкращим варіантом.

Комод деревянный

Чому краще купити дерев'яні меблі корпусного типу?

Наша компанія виготовляє першокласні корпусні меблі з натурального дерева під замовлення. Серед пропозицій ви знайдете оригінальні дизайнерські серії, які ідеально вписуються в сучасні інтер'єри.


Продукція меблевої фабрики «LORI» повною мірою виправдовує свою вартість завдяки таким якостям:


  • екологічність. Її можна без побоювань поставити в будь-якій кімнаті, навіть у дитячій. Дерев'яні меблі сприятливо впливають на здоров'я і мікроклімат в приміщенні;
  • практичність. За меблями легко доглядати, це вимагає мінімум витрат часу;
  • довговічність. Наша продукція розрахована на ефективну експлуатацію протягом 20-30 років і навіть більше за умови дбайливого ставлення й регулярного догляду.

Якщо ви ще не зробили покупку, то зараз саме час обрати корпусні меблі з дерева від виробника «LORI».

Відгуки у Facebook