Lori
Як обрати меблі Horeca для свого ресторану?

Як обрати меблі Horeca для свого ресторану?

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні ресторани люди із задоволенням відвідують роками, а з інших – готові легко піти, так і не зробивши перше замовлення? Можливо, справа в кухні або сервісі. А може, всьому виною – інтер'єр, що не чіпляє. Гості кафе, барів і ресторанів на емоційному рівні оцінюють загальну атмосферу закладу. І не останню роль у цій оцінці відіграють меблі для Horeca.


Затишний французький ресторанчик у стилі прованс, галасливий англійський паб, японський суші-бар, сімейна італійська тратторія – атмосфера важлива скрізь. Якою смачною не була б кухня, якщо інтер'єр не “чіпляє", а крісла – незручні, відвідувач не стане вашим лояльним шанувальником.


Так якими ж мають бути меблі Хорека, щоб гостям було зручно, комфортно та безпечно? Давайте розбиратися з цим питанням і разом створювати цікаві інтер'єри, в які хочеться повертатися.


Особливості меблів для Horeca

Особливості меблів для Horeca

Крім цікавого меню, приємного цінника, уважного сервісу, рестораторам потрібно подбати про зручні та красиві меблі, які вписуються в загальну стилістику.


Якщо ви все ще думаєте, що меблі Хорека в Україні – це ті ж предмети, що стоять вдома, можемо розчарувати. Гарнітури в закладі громадського харчування витримують екстремальні навантаження та великий потік людей. Кожні два місяці оновлювати комплект не будеш, тому важливо одразу подбати про довговічність і надійність виробів. І ось на які особливості треба орієнтуватися:

  • довговічність і здатність витримувати підвищені навантаження завдяки спеціальній технології виробництва;
  • зносостійка оббивка й інші матеріали, які довго не втрачають свій зовнішній вигляд і естетику;
  • легкий догляд. Ви точно не хочете додавати своєму персоналу зайвої роботи, тому краще одразу вибирати барні стійки, барні стільці, меблі для готелів, за якими легко доглядати;
  • мобільність і компактні розміри. Звичайно ж, все залежить від формату, але в кафе кожен квадратний метр – потенційне джерело прибутку, яке треба використовувати. Через це сьогодні на піку популярності невеликі компактні моделі для легкої організації простору;
  • комфорт і ергономіка. До вас приходять не тільки смачно поїсти, а й відпочити та розслабитися. Тому меблі для кафе, барів і ресторанів повинні бути зручними.

У ресторанному бізнесі перше враження – на вагу золота. Це емоційна прив'язка до вашого закладу. Вражайте гостей із перших секунд!

Хочу замовити меблі Хорека в Україні: з чого розпочати?

Для початку потрібно чітко уявляти собі концепцію, а в ідеалі – мати на руках готовий дизайн-проект. Так ви зможете візуально оцінити, чи підходить під нього обраний стіл, стілець або барна стійка. Ми завжди даємо своїм клієнтам три ключові рекомендації.

  1. Не варто економити. Від цього залежить зручність і комфорт відвідувачів, а ваше завдання – його забезпечити. Інакше гості відчують підступ і підуть до конкурентів. Якісні меблі для Хорека прослужать вам довго, а це хороший привід, щоб виділити достатній бюджет на їхню покупку.
  2. Завжди тримайте в голові концепцію та атмосферу. Коли картинка сформована, можна сміливо заглядати в каталог.
  3. Створіть план розстановки. Щоб точно знати, що і в якій кількості купувати, створіть план. Як будуть розміщуватися столи та дивани – лінійно чи острівцями? Скільки потрібно стільців для барної стійки? План розташування розставить крапки над "і" у всіх питаннях.

Які меблі для Horeca пропонує компанія Lori?


Ми робимо ставку на надійність, міцність і зносостійкість. Тому особливу увагу приділяємо якості матеріалів і технології обробки. В каталозі Lori ресторатори можуть вибрати:

Саме ці елементи інтер'єру щодня витримують найбільші навантаження. Тому ми подбали про якісну сировину (використовуємо міцний і твердий дуб), автоматизували процес сушіння, обробляємо натуральну деревину спеціальним зносостійким покриттям і перевіряємо кожен виріб у незалежного експерта.


Поєднання естетики, зручності і довговічності – ваш головний орієнтир у пошуках ідеального меблевого комплекту для ресторану. Закохується гостей у свої інтер'єри разом із Lori - магазин меблів з натурального дерева.

Хочу замовити меблі Хорека в Україні
Відгуки у Facebook