LORI
Ваш кошик порожній

Столи трансформери

Відображати:
Сортування
СТІЛ "ЖЕНЕВА" РОЗСУВНИЙ
Стіл "РОЯЛЬ" розсувний
СТІЛ "УРБАНО" РОЗСУВНИЙ
СТІЛ "КАНТРІ" РОЗСУВНИЙ
Стіл "ГАНС" розсувний
Стіл "ПРАГА" розсувний
Стіл "ВІДЕНЬ" розсувний
Стіл "ВЕРСАЛЬ" розсувний
Стіл "Мері" розсувний
Стіл "КЕЛЬН" розсувний
Стіл "ХОВДАЛА" розсувний
Стіл "ІСПАНО" розсувний

Шановні відвідувачі сайту компанії «LORI»! Наша меблева фабрика рада Вам запропонувати широкий асортимент розсувних (розкладних) столів, виготовлених з міцної та якісної деревини. Саме дуб, кремезний та надійний, служить матеріалом для виготовлення наших столів-трансформерів. Чому ці вироби отримали таку назву? Все просто: дані меблі, за бажанням власників, можуть швидко розкладатися, завдяки чому їх площу буде суттєво збільшено.

 

В яких випадках рішення купити розкладний стіл буде цілковито виправданим? Якщо кількість осіб у Вашій родині є невеликою, або якщо вільний простір у Вашій оселі є досить обмеженим, такий стіл стане ідеальним варіантом. Він зекономить місце в кімнаті, в той же час його розміру буде достатньо для того, щоби Ви та Ваші рідні змогли насолодитися улюбленими стравами. Якщо ж до Вас завітають гості, тут і стане у нагоді корисна «тра6нсформаційна» функція меблевого виробу. Буквально за мить розкладний стіл (Київ) значно збільшить площу своєї стільниці, і за ним з комфортом зуміє розташуватись чимала кількість людей!

Якісний стіл розсувний (трансформер) – оптимізує простір та милує око!

В нашому каталозі представлені столи-трансформери різних моделей. Радимо подивитись фото та почитати описи, якими на сайті забезпечений кожний товар, що його пропонує ТОВ «LORI». Якщо ж цієї інформації буде недостатньо, або ж у Вас з’являться додаткові питання стосовно нашої продукції – телефонуйте, і кваліфіковані менеджери з задоволенням нададуть Вам детальну консультацію, щоб Ви змогли купити стіл трансформер своєї мрії.

 

Необхідно привернути Вашу увагу до напрочуд приємних цін, які наша компанія сформувала на всю свою продукцію, і розсувні столи з дубу в жодному разі не є винятком з цієї приємної закономірності. Дійсно, на нашому сайті Вас чекає, напевно, найбільш прийнятна в Україні на високоякісний стіл трансформер ціна, яку ми маємо можливість пропонувати завдяки ідеальній оптимізації виробничих процесів, а також удосконаленій технології власного виробництва!