Lori
Звідки наша деревина та чи насправді все так прозоро?

Звідки наша деревина та чи насправді все так прозоро?

Екологічні дерев’яні меблі

Екологічні дерев’яні меблі – не міф і не маркетинговий хід! Краса та міцність дубових виробів, звісно, підкорює, а вироби що виділяють в атмосферу шкідливі речовини – теж далеко не вигадка. Як же убезпечити себе від виробів неналежної якості і підібрати ідеальний варіант у співвідношенні краси, ціни та якості? Давайте зануримось у світ екологічних дерев’яних меблів і одразу стане зрозуміло, на що варто звернути увагу та від чого краще триматись осторонь.

столы из натурального дерева на кухне

Повний цикл виробництва, або меблі з дерева від виробника

Перед тим, як оселитися у вашій оселі і почати випромінювати затишок та красу, меблі долають непростий шлях. Меблева фабрика «ЛОРІ» не просто закупає дерево у Диканського та Зіньківського лісового господарства, а й саджає новеньке дерево замість кожного зрубаного. Усі дерева доставляються на виробництво, після чого робота з деревиною відбувається у такому порядку:

  • Сушіння у конвективній сушильній камері протягом кількох місяців;
  • Сортування висушеного дерева;
  • Виготовлення меблевого щита;
  • Розкрій щита на деталі;
  • Тонування деталей та нанесення покриття;
  • Контроль якості виготовленої продукції;
  • Пакування та відвантаження до пункту призначення.
Як же бути впевненим на усі 100%, що деревина не токсична, не радіаційна та зрубана за усіма правилами, передбаченими законодавством? Дуже просто: вимагайте сертифікат на деревину та перевіряйте маркування на кожному виробі! Сертифікує деревину незалежна міжнародна організація «Лісова наглядова рада». До того ж, меблева компанія «ЛОРІ» використовує місцеву сировину, а отже транспортування деревини не спричиняє навіть найменшої шкоди здоров’ю, маючи мінімальний вуглецевий слід.

Токсичні матеріали в екологічних меблях

Найпростіший спосіб уникнути токсичних речовин – обирати меблі з натурального дерева, які не містять формальдегідів. Меблі з твердої породи деревини з найменшою кількістю фарби – найкращий варіант для прихильників виробів «ЕКО». Аби впевнитися, що обрані вами меблі не нанесуть шкоди здоров’ю усім домашнім, потрібно дотримуватись таких принципів:

  • Запитуйте сертифікат. Лише так можна впевнитися у належній якості деревини.
  • Досліджуйте виробників. Пристойна компанія не буде приховувати виробників, з якими співпрацює. Фірма лаків, барвників та клею повинна бути відома, без хитромудрого складу та незнайомих інтернету інгредієнтів.
  • Запитайте консультанта про технологію виробництва. Компанія, у якої немає секретів від своїх покупців, працює на совість.

круглый стол

Переваги покупки дерев’яних меблів

Купити дерев’яні меблі – це зробити внесок увласне здоров’я та комфорт. Крім екологічності, дубові меблі мають ряд переваг: такі вироби довговічні, міцні, термостійкі, мають приємний аромат і живу енергетику. Екологічність поступово стає способом життя, тому попит у покупців, що надають перевагу домашній обстановці без формальдегідів, фенолу, бензолу тощо, зростає на такі вироби з кожним днем! Меблева компанія «ЛОРІ» виготовляє тільки екологічні дерев’яні меблі, з високоякісним покриттям та фурнітурою за усіма стандартами. Адже ми працюємо на совість і дбаємо про те, щоб наші клієнти отримали тільки високоякісний продукт, безпечний для здоров’я!

Відгуки у Facebook