Lori
Які матеріали для меблів найбільш екологічні?

Які матеріали для меблів найбільш екологічні?

Екологічні матеріали для меблів

Дерево здавна використовувалося в якості будівельного матеріалу, сьогодні дерев'яні меблі на замовлення, виготовлена з нього, вважається ознакою гарного смаку власника. Незважаючи на великий вибір альтернативних варіантів, масив залишається лідером з безпеки і екологічності. Крім природної краси і оригінального неповторного візерунка, деревина цінується за високі експлуатаційні характеристики і довговічність.


Люди, що підбирають корпусні екомеблі, часто замислюються, наскільки та чи інша конструкція є екологічною. Сьогодні у виробництві зустрічаються різні матеріали, до екологічно чистого відносять такі види:

  1. Масив дерева. З нього часто виготовляють фасади гарнітурів, оформлення стільниць та інше. Поверхня проходить процес обробки різними складами, які збільшують водостійкі якості, підсилюють колір, а також дозволяють потім наносити патину, позолоту, лак або фарби.
  2. Шпон. Це облицювальний матеріал у вигляді тонких листів деревини, що зберегли дерев'яну фактуру. Також його використовують при виробництві фанери.
  3. МДФ. Цей вид зроблений з дрібної деревної стружки, яка пройшла процес пресування, а елементом тут служить лігнін, що виділяється деревиною при нагріванні.
  4. Від предметів, зроблених з ДСП краще відмовитися, тому що при його виготовленні використовують сполучні компоненти у вигляді фенолформальдегідних і карбамидоформальдегидних смол.

Також екологічні меблі можуть бути зроблені з металу, скла, натурального каменю або ПВХ.

Купівля 100% екологічної корпусних меблів

В пошуках предметів інтер'єру люди часто прагнуть укластися в виділений на таку покупку бюджет і при можливості заощадити. Цим можуть скористатися шахраї, і продати неякісний, а то і шкідливий для здоров'я людини товар. Особливо це стосується таких матеріалів, як ДСП і МДФ, які легко сплутати за зовнішнім виглядом людям, не розуміються в цій темі. Тому якщо потрібні екологічні корпусні меблі, купити їх варто у перевіреного продавця або виробника, який багато років успішно працює на ринку, і заслужив репутацію надійного виробника.


Які матеріали для м'яких меблів не завдають шкоди довкіллю


Вибираючи даний вид продукції, люди віддають перевагу деревині, адже двоспальне дерев'яне ліжко відрізняється благородною красою і особливим стилем. Відпочинок на ньому буде комфортним за умови, якщо правильно підібрати матрац. Лідерами по екологічності серед матрацних наповнювачів є:

  • органічна шерсть;
  • бамбукове волокно;
  • натуральний латекс;
  • сизаль;
  • морські водорості;
  • кокосова кора.

Також використовується пінополіуретан різної щільності, з якого роблять сидіння, підлокітники і подушки спинок. Він абсолютно безпечний для людей, і не викликає алергічних реакцій.

В якості оббивки краще віддати перевагу натуральній шкірі, нубуку, бавовні, шерсті, льону або оксамиту. Ці матеріали здатні тривалий термін зберігати зовнішню привабливість, до того ж з їх поверхні не важко видалити забруднення.

Де в Києві можна придбати якісні меблі

Якщо потрібні екомеблі, купити в Києві її можна, звернувшись в компанію LORI, яка займається меблевим виробництвом. Покупцям запропонують широкий асортимент продукції, виготовленої з натуральної деревини. Кожен виріб має неповторний шарм і особливий стиль, а також екологічну чистоту. Такі меблі з дерева на замовлення широко використовується на території України, а також за кордоном.<.p>

Відгуки у Facebook