Lori
Види дубового щита

Види дубового щита

При оформленні замовлення у Вас є можливість обрати тип дубового щита. Усі типи відрізняються між собою лише зовнішнім виглядом і не відрізняються між собою по технічним характеристикам і міцності. Кожен виріб має свій базовий тип щита, який вказано у технічних характеристиках, тому для зміни виду щита необхідно вказувати це при замовленні.

 

Види дубового щита

 

 

 

 

1.Зрощений щит. Складається зі склеєних як по довжині, так і по ширині ламелей. Довжина брусків 8-20 сантиметрів. Це базовий для більшості меблів варіант.

 

 

 

 

 

Види дубового щита

 

 

 

 

2. Select. Складається з незрощених в довжину ламелей. Склеюються тільки в ширину щита. Такий щит виглядає більш природньо, через свою однорідну фактуру, але його значно важче виготовляти, тому він дорожчий у ціні. Можна замовити стільницю з незрощеного щита опційно.

 

 

 

 

Види дубового щита

 

 

 

 

3. Rustic. Вид цільноламельного щита, який має природні сучки, тріщини, впадини, неоднорідність текстури. Такий щит виглядає природньо, адже в основному деревина містить безліч недоліків, а однорідна, підібрана текстура трапляється вкрай рідко. Сучки та тріщини шпакльовані двокомпонентною шпаклівкою Borma Wachs (Італія). Це базовий варіант для деяких моделей меблів, також можна замовити як опцію для моделей зі стандартним зрощеним щитом.

 

 

 

 

Відгуки у Facebook