Lori
Топ-5 порад при виборі меблів для кафе, барів і ресторанів

Топ-5 порад при виборі меблів для кафе, барів і ресторанів

Якщо інтер'єр вашого закладу буде відповідати очікуванням аудиторії, на яку він розрахований, то клієнти відразу ж його полюблять. А ось якщо людям сподобається їжа, але не сподобається атмосфера, то утримати їх буде набагато важче.


Якісні та стильні дерев'яні меблі для кафе, барів і ресторанів, що прикрасить будь-який інтер'єр, можна купити в «Lori». Далі розповімо про секрети вибору столів, стільців, лавок, крісел і барних стійок для закладів харчування.

Меблі для ресторанів, кафе і барів: який матеріал обрати?

Сьогодні в моді натуральні матеріали й елементи: текстиль, деревина, камінь і жива зелень. У закладі, оформленому із застосуванням таких деталей, відвідувачам буде комфортно завжди – як вдень, коли вони одягнені в простий повсякденний одяг, так і ввечері, коли вони прийдуть у вечірніх сукнях і костюмах. Якщо ви вирішили використовувати екоматеріали, то орієнтуйтеся на два критерії – довговічність і зносостійкість.


Меблі в залі будуть експлуатувати дуже активно, тому чим вони міцніші, тим довше збережуть гарний зовнішній вигляд. Один з найбільш якісних варіантів – це комерційні дубові моделі, призначені для закладів типу Хорека (HoReCa). Дубова деревина має стійкість до фізичних і механічних пошкоджень, тому навіть з часом ніжки дубових столів не розхитаються, а на стільницях не з'являться подряпини. Меблі з дерева на замовлення можна купити в «Lori».

Функціональність дерев'яних меблів для кафе, барів і ресторанів

Часто при покупці меблів ресторатори звертають увагу на зовнішній вигляд продукції, але ігнорують її функціональність. Втім, на практиці приємні на вигляд крісла можуть виявитися занадто низькими, а витончені столи – нестійкими.


Отже, при замовленні слід перевірити:


  • чи відповідає висота крісел і стільців висоті столів;
  • чи не занадто тверді (або, навпаки, м'які) крісла і стільці ви вибрали;
  • чи мають барні стільці достатню стійкість.

Зателефонуйте консультанту «Lori», і він надасть вам вичерпну інформацію про параметри наших виробів.

Особливості вибору барної стійки для кафе, барів і ресторанів

Перш ніж купувати барну стійку, потрібно визначитися, які прилади будуть стояти в робочій зоні бармена, адже в майбутньому розширити цей простір уже не вийде. Другий критерій вибору – це форма. Стійка може мати різну форму: лінійну, напівкруглу, напівовальну або трапецієподібну, але головне – це хороший огляд робочого місця бармена. А це означає, що виріб повинен мати висоту не більше 115 см і ширину – не більше 60 см. Щодо матеріалу, то барна стійка з масиву дерева – це один з найкращих варіантів по співвідношенню «стиль + ціна + якість».

Концепція та стиль

Зовнішній вигляд меблів з дерева повинен відповідати концепції закладу.


  1. Для літніх майданчиків варто купити меблі для кафе, стійкі до впливу вологи та перепадів температур.
  2. У суші-барі краще розмістити прості дерев'яні столи та стільці, а також дивани та крісла зі зносостійким покриттям.
  3. У залі бістро або кафе, куди приходять обідати, варто поставити стійкі дерев'яні столики і маленькі легкі стільці, які можна буде швидко переносити з місця на місце. У «Lori» можна купити меблі з дерева найвищої якості.
  4. Для кав'ярень і ресторанів підходять масивні дивани із текстильною або жакардовою обивкою і м'які крісла.

Остання порада з нашого топ-5 стосується плану розміщення меблів. Добираючи вироби заздалегідь намалюйте план закладу і визначте декілька зон – м'який куточок біля великого вікна, місце для відвідувачів, які прийшли ненадовго (ряд невеликих столів зі стільцями), зона для тих, хто прийшов попрацювати (дивани з високими спинками, які відокремлять простір) тощо. Так вам буде легше вибрати меблі для різних потреб.

Відгуки у Facebook