Lori
Топ-5 переваг покупки меблів з дерева

Топ-5 переваг покупки меблів з дерева

Купити меблі з дерева прагнуть люди, які високо цінують якість, стиль і екологічність цього природного матеріалу. Одним з головних переваг таких виробів є те, що вони легко вписуються в будь-який інтер'єр. Деревина створює в приміщенні теплу, затишну атмосферу, і ніколи не вийде з моди.


Дерев'яні меблі для кожного інтер'єру


Сучасні меблеві виробники використовують цілісні дерев'яні щити або плити, створені за допомогою пресування або склеювання дрібних частин масиву у своєму виробництві. Деревина різниться малюнком і кольором, при цьому палітра її вельми різноманітна. Завдяки цьому можна купити дерев'яний кухонний стіл або будь-яку іншу корпусні меблі, яка вдало впишеться в інтер'єр по гаммі кольору.


Перед тим, як використовувати деревину як матеріал для виготовлення предметів інтер'єру, її піддають обробці. Для цього її необхідно висушити, перевірити на відсутність сучків або тріщин, потім поверхня обробляється спеціальними складами. Вони покращують експлуатаційні якості, а також готують вироби до нанесення шару лаку, фарби та іншого.

Топ-5 переваг меблів з дерева
покупка мебели из дерева

Які види дерев використовують в меблевому виробництві

Від виду дерева залежить колір, твердість і довговічність конструкцій, тому слід уважно поставитися до вибору предметів інтер'єру. Згідно властивостями, породи поділяють на м'які і тверді сорти. Розглядаючи кожен вид деревини, варто відзначити такі основні характеристики:

 1. Дуб. Він відноситься до твердих варіантів, але при цьому легко піддається обробці, стійкий до механічних впливів і гниття. Дубова продукція відрізняється добротністю, довговічністю і благородним видом.
 2. Сосна. Її м'яка деревина використовується при створенні каркасів для м'яких меблів, книжкових полиць і інших дрібних виробів.
 3. Бук. Незважаючи на високу міцність, він відомий низькою стійкістю до дії вологи, тому його завжди обробляють водовідштовхувальними складами.
 4. Липа. Її цінують за відмінну міцність, пластичність і красивий світлий відтінок.
 5. Ясен. Дерев'яні стільці для кухні, виготовлені з цієї деревини, будуть відрізнятися гарним золотистим відтінком і високою міцністю.
 6. Вільха. Ця м'яка деревина не відрізняється наявністю яскраво вираженої структури, але її цінують за стійкість до гниття. Тому предмети, зроблені з цього дерева, можна використовувати в умовах високої вологості.

Також зустрічаються моделі, зроблені з вишні, кедра, горіха і інших видів масиву.

Чому варто вибрати моделі з дерева

Вирішивши купити дерев'яні меблі, людина отримує вироби, що володіють наступними перевагами:

 1. Екологічність. Ця продукція зроблена з натурального матеріалу природного походження, тому не виділяє шкідливих речовин в атмосферу і безпечна для здоров'я людей.
 2. Довговічність і висока міцність. Здатність цього матеріалу витримувати зовнішні механічні дії допомагає зберігати привабливий зовнішній вигляд. Дерев'яні вироби при необхідності можна відреставрувати або відремонтувати, тому вони часто передаються з покоління в покоління.
 3. Комфортабельність. Масив може бути будь-якої форми і розміру, тому може витримати високі навантаження.
 4. Універсальність. Предмети, виготовлені з дерева, гармонійно поєднуються з будь-яким стилем інтер'єру завдяки багатій палітрі відтінків і різноманітністю форм.
 5. Естетична краса. Крім кольору і оригінального природного малюнка, ці вироби часто прикрашені різьбленням, декоративними елементами, фурнітурою.

Дерев'яні меблі на замовлення додають респектабельності будь-якому приміщенню.

Чому варто вибрати моделі з дерева
Відгуки у Facebook