Lori
Стільниця з дерева для кафе, барів і ресторанів: варіанти від «Lori»

Стільниця з дерева для кафе, барів і ресторанів: варіанти від «Lori»

Стіл – це головний елемент в інтер'єрі ресторану, тому якщо ви оберете неякісні стільниці, то вже через деякий час відбудеться наступне. По-перше, на їхній поверхні з'явиться густа мережа тріщин і численні потертості. По-друге, приховати цей момент від відвідувачів точно не вийде. Ресторатори вирішують цю проблему двома способами: замовляють додаткове лакування або купують меблі для кафе, барів і ресторанів (для Хорека) з міцної деревини. «Lori» пропонує два в одному – стільниці з дубової деревини з якісним лаковим покриттям.


Дуб має стійкість до фізичного і механічного впливу, тому на поверхні стільниці з дерева точно не з'являться ознаки зносу. І це не просто слова! Наприклад, у багатьох ірландських пабах досі використовують раритетні дубові меблі, яким вже виповнилося кілька сотень років!

Меблі для ресторанів: як обрати стільницю з дерева від «Lori»

Якщо вам знадобилася стільниця для закладу харчування, то слід врахувати всі особливості її експлуатації в майбутньому. Купуючи виріб, варто орієнтуватися на такі критерії.


  • Розмір. Якщо у вас великий зал, а заклад розрахований на відвідувачів, які проводять за обідом і вечерею значний час, то варто замовити великі стільниці. А ось в бістро і кафе швидкого харчування можна поставити невеликі столики.
  • Матеріал. Зверніть увагу на якісні меблі з дерева, наприклад – моделі з дубового масиву. Як відомо, дубові столи та стільниці – це елітний сегмент меблів для ресторанів (і, звичайно ж, HoReCa загалом).
  • Форма. Найпопулярніший варіант – це квадратні та прямокутні вироби. Втім, якщо ви хочете створити в залі атмосферу затишку, то замовте круглу або овальну стільницю з масиву дерева.

Втім, такий варіант підійде тільки для середнього або великого залу, адже за круглим столом кожному з відвідувачів дістанеться менше особистого простору, ніж за квадратним виробом аналогічної ширини. Купити меблі з дерева за невисокою ціною можна в «Lori».

Стільниця з масиву дерева від «Lori» – найкраще рішення для вашого закладу

У «Lori» продаються тільки вироби з деревини, яка пройшла радіологічний контроль. Наша продукція також відрізняється винятковою довговічністю, адже співробітники компанії роблять все для того, щоб стільниці не зноситься навіть через 100 років.


  1. Міцність. Всі стільниці мають товщину 2 см (візуально здається, що ще товщі – до 5), тому вони точно витримають будь-яке навантаження.
  2. Склад. Компанія виробляє стільниці з дерева, облицьованого пластинами завтовшки в 6 мм. Не варто плутати цей процес зі шпонуванням, адже товщина шпону досягає лише 0,6 мм (в кращому випадку).
  3. Особливості обробки масиву. Фахівці висушують дубову деревину в автоматизованих камерах, тому в майбутньому вона не трісне і не деформується.
  4. Зміцнення стільниці. З тильного боку на стільниці наносять компенсаційні розрізи, що запобігають збільшенню деревини в розмірі в разі зміни рівня вологості в приміщенні.
  5. Обробка. Тут представлені як столи світлих, так і моделі темних відтінків. Ви зможете замовити лакування обраної стільниці в будь-якому кольорі.

Стільниці «Lori» – це одне з найкращих рішень на ринку. Замовте меблі з дуба для свого ресторану, і вам не доведеться шкодувати про зроблений вибір.

Відгуки у Facebook