Lori

Стіл з дерева “Лайт” прямокутний

Стіл з дерева “Лайт” прямокутний

Опис

«Лайт» – це ідеальний варіант для тих, хто цінує простоту, практичність та легкість. Виразна і водночас легка форма без сумніву впишеться у будь-який інтер’єр. Стільниця прямокутного столу  товщиною 25-30 мм має гарну текстуру живого дуба і може бути виконана в двох варіантах – Рустик (з зашпаклюваними сучками і тріщинами) або Select (цільноламельний щит без вад). Екологічна дерев’яна поверхню столу пропонується в більш ніж 18 кольорах і відтінках і може бути оброблена лляною олією, маслом-воском, безбарвним лаком, тонованим лаком, RAL.

 

Характеристики

  • масив дуба;
  • щит Select або Rustic на вибір;
  • прямокутна стільниця 25-30 мм з фаскою та скругленими кутами;
  • висота 750 мм;
  • скошена нога 70-40 мм;
  • 4 види покриття;
  •  18 варіантів кольорів;
  • гарантія 2 роки

 

Доставка та гарантія

Оплата:

Для розміщення замовлення у роботу необхідно оформити заявку з менеджером на сайті або у фірмовому магазині LORI. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому не беремо передплати за виготовлення меблів. Ми хочемо, щоб наші клієнти не переймалися за власні кошти і оплачували лише за готову продукцію, в якості якої можуть пересвідчитися самі.
При замовленні через інтернет ви можете пересвідчитися у якості виробів отримавши фото звіт готової продукції. У такому випадку відвантаження здійснюється після повної оплати товару.
При доставці або самовивозі ви маєте змогу оглянути меблі самостійно.

Доставка:

У містах Київ та Полтава у нас працює власна фірмова доставка. Ви можете замовити доставку, підйом та монтаж меблів, попереднього обговоривши умови з менеджером. Тарифи на послуги запитуйте у магазинах.
Доставку в інші міста здійснюємо перевізником «Нова Пошта» за їхніми тарифами.
Самовивіз можна здійснити з фабрики у м. Полтава або зі складу у м. Київ. Адреси складів на карті.
Передплата може братися у випадку оформлення нестандартних замовлень, або замовлень вартістю понад 50 тис. грн.

Терміни:

Стандартний термін виготовлення меблів 30-45 робочих днів. Про готовність замовлення вам сповістить менеджер або можете уточнити за телефонами, вказаними на сайті.

Гарантія:

Фабрика надає гарантію протягом 24 місяців з моменту продажу меблів за умови дотримання правил зберігання та експлуатації виробів, зазначених у гарантійному талоні. Також з правилами можна ознайомитися на сайті, у розділ блог – гарантія та експлуатація.