Lori

Стіл з дерева “БОСТОН”

Стіл з дерева “БОСТОН”

Опис

Стіл «БОСТОН» стане справжньою знахідкою для Вас! Він виготовлений з екологічно чистого масиву дуба (найвищого гатунку) з використанням надійних німецьких лакофарбових матеріалів. Дубовий стіл «БОСТОН» гармонійно доповнить сучасний інтер’єр вашого дому! Особливістю дизайну цієї моделі є прохідна ніжка, яка виведена під рівень стільниці.

 

 

Характеристики

  • масив дуба;
  • Щит Select або Rustic на вибір;
  • висота 750 мм;
  • прохідна нога 70х70
  • 2 бокові приставки 400 мм (не зберігаються під стільницею);
  • 4 види покриття;
  • 18 варіантів кольорів;
  • гарантія 2 роки

 

Розрахунок відстані між ногами столу:

  • В столах довжиною 1100 мм, 1200 мм, 1400 мм відняти від габаритних розмірів – 140 мм;

Доставка та гарантія

Оплата:

Для розміщення замовлення у роботу необхідно оформити заявку з менеджером на сайті або у фірмовому магазині LORI. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому не беремо передплати за виготовлення меблів. Ми хочемо, щоб наші клієнти не переймалися за власні кошти і оплачували лише за готову продукцію, в якості якої можуть пересвідчитися самі.
При замовленні через інтернет ви можете пересвідчитися у якості виробів отримавши фото звіт готової продукції. У такому випадку відвантаження здійснюється після повної оплати товару.
При доставці або самовивозі ви маєте змогу оглянути меблі самостійно.

Доставка:

У містах Київ та Полтава у нас працює власна фірмова доставка. Ви можете замовити доставку, підйом та монтаж меблів, попереднього обговоривши умови з менеджером. Тарифи на послуги запитуйте у магазинах.
Доставку в інші міста здійснюємо перевізником «Нова Пошта» за їхніми тарифами.
Самовивіз можна здійснити з фабрики у м. Полтава або зі складу у м. Київ. Адреси складів на карті.
Передплата може братися у випадку оформлення нестандартних замовлень, або замовлень вартістю понад 50 тис. грн.

Терміни:

Стандартний термін виготовлення меблів 30-45 робочих днів. Про готовність замовлення вам сповістить менеджер або можете уточнити за телефонами, вказаними на сайті.

Гарантія:

Фабрика надає гарантію протягом 24 місяців з моменту продажу меблів за умови дотримання правил зберігання та експлуатації виробів, зазначених у гарантійному талоні. Також з правилами можна ознайомитися на сайті, у розділ блог – гарантія та експлуатація.