Lori

Стол из натурального дерева “Лайт” круглый

Стол из натурального дерева “Лайт” круглый

Описание

«Лайт» – легкий, сдержанный, но вместе с тем стильный дизайн. Вся продукция фабрики «LORI» изготовлена ​​исключительно из высококачественных материалов, поэтому будет верно служить Вам долгие годы! Столешница круглого стола толщиной 25-30 мм имеет красивую текстуру живого дуба и может быть выполнена в двух вариантах – Рустик (с зашпаклеваными сучками и трещинами) или Select (цельноламельных щит без изъянов). Экологическая деревянная поверхность стола предлагается в более чем 18 цветах и ​​оттенках и может быть обработана льняным маслом, маслом-воском, бесцветным лаком, тонированным лаком, RAL.

 

 

Характеристики

  • массив дуба;
  • Щит Select или Rustic на выбор;
  • круглая столешница 25-35 мм с фаской высота 750 мм;
  • конусная скошенная нога 65-35 мм;
  • 4 вида покрытия;
  • более 18 вариантов цветов;
  • гарантия 2 года

Доставка и гарантия

Оплата:

Для розміщення замовлення у роботу необхідно оформити заявку з менеджером на сайті або у фірмовому магазині LORI. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому не беремо передплати за виготовлення меблів. Ми хочемо, щоб наші клієнти не переймалися за власні кошти і оплачували лише за готову продукцію, в якості якої можуть пересвідчитися самі.
При замовленні через інтернет ви можете пересвідчитися у якості виробів отримавши фото звіт готової продукції. У такому випадку відвантаження здійснюється після повної оплати товару.
При доставці або самовивозі ви маєте змогу оглянути меблі самостійно.

Доставка:

У містах Київ та Полтава у нас працює власна фірмова доставка. Ви можете замовити доставку, підйом та монтаж меблів, попереднього обговоривши умови з менеджером. Тарифи на послуги запитуйте у магазинах.
Доставку в інші міста здійснюємо перевізником «Нова Пошта» за їхніми тарифами.
Самовивіз можна здійснити з фабрики у м. Полтава або зі складу у м. Київ. Адреси складів на карті.
Передплата може братися у випадку оформлення нестандартних замовлень, або замовлень вартістю понад 50 тис. грн.

Терміни:

Стандартний термін виготовлення меблів 30-45 робочих днів. Про готовність замовлення вам сповістить менеджер або можете уточнити за телефонами, вказаними на сайті.

Гарантія:

Фабрика надає гарантію протягом 24 місяців з моменту продажу меблів за умови дотримання правил зберігання та експлуатації виробів, зазначених у гарантійному талоні. Також з правилами можна ознайомитися на сайті, у розділ блог – гарантія та експлуатація.