Lori

Стол из дерева “БОСТОН”

Стол из дерева “БОСТОН”

Описание

Стол «БОСТОН» станет настоящей находкой для Вас! Он изготовлен из экологически чистого массива дуба (высшего сорта) с использованием надежных немецких лакокрасочных материалов. Дубовый стол «БОСТОН» гармонично дополнит современный интерьер вашего дома! Особенностью дизайна этой модели является проходная ножка, которая выведена под уровень столешницы.

 

 

Характеристики

  • массив дуба
  • щит Select или Rustic на выбор;
  • высота 750 мм;
  • проходная нога 70х70;
  • 2 боковые приставки 400 мм (не сохраняются под столешницей)
  • 4 вида покрытия;
  • 18 вариантов цветов;
  • гарантия 2 года.
 

Расчет расстояния между ногами стола:                                    

В столах длиной 1100 мм, 1200 мм, 1400 мм отнять от габаритных размеров – 140 мм;

Доставка и гарантия

Оплата:

Для розміщення замовлення у роботу необхідно оформити заявку з менеджером на сайті або у фірмовому магазині LORI. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому не беремо передплати за виготовлення меблів. Ми хочемо, щоб наші клієнти не переймалися за власні кошти і оплачували лише за готову продукцію, в якості якої можуть пересвідчитися самі.
При замовленні через інтернет ви можете пересвідчитися у якості виробів отримавши фото звіт готової продукції. У такому випадку відвантаження здійснюється після повної оплати товару.
При доставці або самовивозі ви маєте змогу оглянути меблі самостійно.

Доставка:

У містах Київ та Полтава у нас працює власна фірмова доставка. Ви можете замовити доставку, підйом та монтаж меблів, попереднього обговоривши умови з менеджером. Тарифи на послуги запитуйте у магазинах.
Доставку в інші міста здійснюємо перевізником «Нова Пошта» за їхніми тарифами.
Самовивіз можна здійснити з фабрики у м. Полтава або зі складу у м. Київ. Адреси складів на карті.
Передплата може братися у випадку оформлення нестандартних замовлень, або замовлень вартістю понад 50 тис. грн.

Терміни:

Стандартний термін виготовлення меблів 30-45 робочих днів. Про готовність замовлення вам сповістить менеджер або можете уточнити за телефонами, вказаними на сайті.

Гарантія:

Фабрика надає гарантію протягом 24 місяців з моменту продажу меблів за умови дотримання правил зберігання та експлуатації виробів, зазначених у гарантійному талоні. Також з правилами можна ознайомитися на сайті, у розділ блог – гарантія та експлуатація.