Lori

Стол из дерева “ГЕРАЛЬД”

Стол из дерева “ГЕРАЛЬД”

Описание

В этой модели воплощены превосходное сочетание натуральной древесины с природными сучками, трещинами и металла, которые делают его не только функциональным предметом меблировки, но и прекрасным дополнением любого интерьера, особенно если это интерьер в скандинавском стиле или стиле лофт, потому что стол «Геральд» имеет утолщенную, массивную столешницу из цельного щита из массива дуба и крепкие металлические ноги.

 

 

Характеристики

  • массив дуба;
  • щит Select або Rustic на выбор;
  • прямоугольная столешница с утолщением 20 + 20 мм;
  • поперечные планки 40 мм;
  • высота 760 мм;
  • Ж-образная металлическая нога 1400х800, профиль 80х40 мм;
  • 4 вида покрытия;
  • 18 вариантов цветов;
  • гарантия 2 года

Доставка и гарантия

Оплата:

Для розміщення замовлення у роботу необхідно оформити заявку з менеджером на сайті або у фірмовому магазині LORI. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому не беремо передплати за виготовлення меблів. Ми хочемо, щоб наші клієнти не переймалися за власні кошти і оплачували лише за готову продукцію, в якості якої можуть пересвідчитися самі.
При замовленні через інтернет ви можете пересвідчитися у якості виробів отримавши фото звіт готової продукції. У такому випадку відвантаження здійснюється після повної оплати товару.
При доставці або самовивозі ви маєте змогу оглянути меблі самостійно.

Доставка:

У містах Київ та Полтава у нас працює власна фірмова доставка. Ви можете замовити доставку, підйом та монтаж меблів, попереднього обговоривши умови з менеджером. Тарифи на послуги запитуйте у магазинах.
Доставку в інші міста здійснюємо перевізником «Нова Пошта» за їхніми тарифами.
Самовивіз можна здійснити з фабрики у м. Полтава або зі складу у м. Київ. Адреси складів на карті.
Передплата може братися у випадку оформлення нестандартних замовлень, або замовлень вартістю понад 50 тис. грн.

Терміни:

Стандартний термін виготовлення меблів 30-45 робочих днів. Про готовність замовлення вам сповістить менеджер або можете уточнити за телефонами, вказаними на сайті.

Гарантія:

Фабрика надає гарантію протягом 24 місяців з моменту продажу меблів за умови дотримання правил зберігання та експлуатації виробів, зазначених у гарантійному талоні. Також з правилами можна ознайомитися на сайті, у розділ блог – гарантія та експлуатація.