Lori
Різноманітність видів захисного покриття для меблів

Різноманітність видів захисного покриття для меблів

Дерев'яні меблі – найпопулярніші і ходові. Вони практичні, добротні, екологічні. У каталозі на сайті деревообробного підприємства LORI представлені моделі з натуральної деревини в різноманітних стилях і дизайнах. Але давайте розберемося, чи тільки від властивостей самої деревини залежить якість вашого гарнітура? Дуже важливий момент при виборі – це види покриття меблів.

Навіщо дерев'яним меблям потрібно додаткове покриття?

Основні причини нанесення покриттів:

  1. Практичність і захист. Деревина сама по собі – матеріал пористий. Вона може вигоряти на сонці і пліснявіти в сирих приміщеннях, вбирає вологу, в неї проникають забруднення. Крім того, це матеріал, який розсихається і тріскається з часом. Покриття меблів з дерева робить їх несприйнятливими до таких негативних факторів.

  2. Оригінальна фактура. Зріз дерева – гарний сам по собі, він має унікальний малюнок і приємну текстуру. Всі види захисних покриттів добре підкреслюють всі ці достоїнства, дають можливість зробити колір більш глибоким, а фактуру – цікавішою. Матові, напівматові і глянцеві покриття розширюють візуальний ряд, а поверхня починає грати новими фарбами.

  3. Спеціальні властивості. Дерево – легкозаймиста речовина. Щоб уникнути цієї неприємності, існують спеціальні вогнетривкі просочення. Так само є захисні вологостійкі склади для зниження гігроскопічності, якщо мова йде про предмети, які будуть використовуватися в сирих приміщеннях або з підвищеною вологістю (лазні, сауни), спеціальні склади для захисту меблів від грибка, жуків паразитів. Всі ці покриття збільшують термін служби меблів з натурального дерева, підвищують їх експлуатаційні властивості.


Традиційне покриття дерев'яних меблів лаком


У нашому уявленні при покритті дерев'яних меблів лаком вони набувають глянцевий блиск, що не завжди доречно і може не вписуватися в певний інтер'єр. Але сучасні лаки не обов'язково створюють такий ефект. Є напівматові і матові ЛФМ, які обіграють натуральну деревну фактуру, ефективно захищаючи поверхню і при цьому підкреслюючи її природну красу. Таке покриття відмінно підходить для меблів, що знаходиться в досить агресивних умовах.

Покриття дерев'яних меблів маслом

Натуральні масла – традиційні і добре зарекомендували себе як покриття для дерева. Меблі з натуральним просоченням – екологічні, гіпоалергенні. Метод покриття меблів маслом добре підходить при обробці виробів, призначених для домашніх інтер'єрів. Воно непогано захищає деревину, а при пошкодженні або виникненні плям досить просто зачистити і знову відшліфувати поверхню. Також раз на півроку власникам меблів з натуральним покриттям доведеться оновлювати масляний шар.


Покриття меблів воском


Як відомо, при покритті меблів воском створюється шар, який відмінно маскує дрібні дефекти і запобігає виділенню випарів з масиву деревини, що забезпечує її довговічність. При виробництві на підприємстві LORI використовуються сучасні воскові склади, за допомогою яких досягається складна тонування. Це дозволяє досягти оригінального кольору або ж створити меблі в стилі ретро з унікальною фактурою поверхні.


Покриття меблів емаллю


Емалеві фарби – самий практичний варіант. При покритті меблів емаллю щільний шар фарби чудово захищає деревину від вологи і забруднень. Догляд потрібен мінімальний, можна використовувати миючі засоби. Також тут є найширша колірна гамма, яка дає можливість вписати дерев'яні меблі в будь-яку стилістику.


Меблі з натурального дерева


Покриття прекрасно захищають деревину, тому меблі з натурального дерева, представлені ​​в каталозі або зроблені на замовлення в нашій компанії, будуть зручними, стильними і сучасними. Щоб зробити замовлення на виготовлення або покупку вироби з каталогу, слід звернутися до менеджера. Також ви можете відвідати салон компанії LORI. Виконання замовлення займе від 20 до 35 робочих днів.

Відгуки у Facebook