Lori
Переваги круглих дерев’яних столів

Переваги круглих дерев’яних столів

Круглий стіл з дерева має безсумнівний «плюс»: він робить атмосферу більш спокійною та «домашньою». Втім, багато українців все ще вважають це рішення «нестандартним». Розберімося, які переваги мають круглі вироби та що потрібно знати, купуючи такі меблі?


Круглі та овальні дерев’яні меблі мають чимало плюсів.


  1. Зовнішній вигляд. На кухні дуже багато прямих кутів, тому виріб, який взагалі їх не має, візуально пом'якшить інтер'єр цього приміщення. Стильні столи з дерева за доступною ціною можна купити в «Lori».
  2. Безпека. Якщо в будинку є маленькі діти, то варто вибрати саме круглий варіант. Менше гострих кутів – менше травм.
  3. Місткість. За стіл овальної форми можна посадити більше гостей, ніж за прямокутний (меблі з однією ніжкою ще «місткіші»). Втім, якщо в будинку є діти, то модель з однією стійкою – не для вас.

Круглі дерев'яні столи для кухні мають деякі особливості. Наприклад, стільниця виробу не повинна бути дуже великою, інакше гостям буде важко дотягнутися до страв у центрі. Крім цього, для дуже маленької кухні кругла модель точно не підійде, адже якщо прямокутний стіл можна поставити в куток (що дозволить заощадити місце), то з варіантом без кутів такий «номер» не пройде.

стол из массива дуба
круглый стол

Столи дубові для кухні: розмір

"Абсолютний мінімум" для круглого столу – це 60 см в діаметрі. Виріб меншого розміру матиме в інтер'єрі вигляд не столу, а підставки для квітів. При покупці також слід врахувати, скільки людей будуть у вас обідати:


  • 3-4 людини – 120 см;
  • 5-6 – до 140 см;
  • 7-8 – 180 см.

Зазначені розміри дійсні для столу, який буде стояти в центрі кімнати. Якщо ви вирішили поставити меблі біля стіни, то варто вибрати стільницю з діаметром до 120 см.


Слід також врахувати, що в більшості випадків кругла форма виправдовує себе тільки в тому випадку, якщо ви замовляєте варіант для 3-6 осіб. А ось стіл із діаметром від 180 см повинен бути овальним, інакше гостям буде нелегко дотягнутися до тієї чи іншої страви. В «Lori» можна купити дерев'яні меблі будь-якого розміру.

Де поставити стіл з дерева на кухні?

Якщо прямокутні столи найчастіше розміщують в кутку або біля стіни, то у випадку з круглою поверхнею допускається декілька варіантів.


  1. У центрі – для великого будинку. Виріб можна розмістити в центрі приміщення або змістити щодо серединної лінії. Щоб поліпшити освітленість, варто повісити над ним люстру або кілька світильників на довгих підвісах. Втім, це рішення не підійде для невеликої кухні, адже стіл, що стоїть посередині, займе максимум простору. Столи дубові за приємною ціною можна замовити у «Lori».
  2. Біля стіни – щоб розвантажити простір. Якщо ви поставите стіл поруч із вікном, він матиме дуже стильний невагомий вигляд. Це дизайнерське рішення допоможе додати нотку «легкості» навіть у кухню, оформлену в темних кольорах.
  3. В кутку – «дизайнерські хитрощі». У кутку маленької кухні варто поставити м'який куточок і круглий стіл. Це допоможе заощадити простір і водночас зробить приміщення більш затишним.

Якщо ви вирішили, що у вашому будинку не вистачає круглого обіднього столу з натуральної деревини, зверніть увагу на пропозиції від «Lori». Ми виготовляємо меблі з натурального міцного дуба. Майстри зміцнюють стільниці алюмінієвими направляючими та наносять на них компенсаційні розпили, що дозволяє мінімізувати ризик появи деформацій.

столы из натурального дерева на кухне
Відгуки у Facebook