Lori
Меблі з масиву дуба

Меблі з масиву дуба

Чим цінний дуб.

Деревина дуба здавна цінується та широко використовується у меблевій галузі завдяки своїм особливим властивостям:

 

  • Довговічність. Дуб належить до твердих порід дерев, тому меблі з дуба мають високу зносостійкість і можуть прослугувати своїм господарям довгі роки без втрати естетичного вигляду та експлуатаційних властивостей. Також меблі з дуба легко реставрувати з роками, адже найчастіше псується лакове покриття чи фурнітура, а сама деревина залишається неушкодженою.
  • Естетичність. Меблі з дуба мають неповторну фактуру, яка підкреслює натуральність виробу та створює відчуття спокою і затишку у вашому домі.

Дуб належить до твердих порід деревини, тому меблі з масиву дуба будуть дуже надійними, міцними та слугуватимуть вам довгі роки. Унікальна текстура дуба створює відчуття натуральності та екологічності.

 

  • Екологічність. Меблі з натурального дуба повністю екологічні, не виділяють шкідливих речовин (на відміну від ДСП, МДФ, ДВП, фанери), не виділяють запахів та приємні на дотик. Такі вироби можна сміливо використовувати алергікам та дітям.
  • Антисептичність. У деревині дуба містяться дубильні речовини, які є чудовим природним антисептиком. Завдяки цьому на дереві не з’являється ані грибок, ані пліснява. Саме через ці властивості дуб здавна цінується при виготовленні бочок для різних напоїв, адже дубильні речовини завдяки своїм властивостям не дають зіпсуватися продукту всередині. Дуб – це єдина порода дерева, що не гниє під водою, а консервується, набираючи міцності і краси.
  • Престижність. Меблі з дуба по праву вважаються предметом розкоші, адже вони зазвичай значно дорожчі за аналогічні меблі з бука, сосни, вільхи, ясена, клена та інших порід деревини. Висока ціна зумовлена багатьма факторами, серед яких ціна самої сировини не є визначальною. Дуб у природі має багато внутрішніх дефектів і відмінностей за кольором. Тому, щоб отримати гарний виріб з однорідною текстурою і відсутністю великих сучків і тріщин, необхідно відбракувати багато матеріалу. Вартість сирої деревини у три, а то і в десять разів вища за інші породи деревини. Дуб значно важче висушити, ніж інші породи, адже це потребує більше часу та коштів. Обробка дуба також дуже складний процес, який потребує спеціального специфічного обладнання і частої заміни інструменту. Також слід пам’ятати, що вироби з дерева потребують спеціального догляду та умов зберігання, інакше можна їх зіпсувати. Неправильний догляд може також завдати клопоту та фінансових витрат на відновлення меблів.
Відгуки у Facebook