Lori
Обираємо найкраще ліжко для сну в магазині меблів «Lori»

Обираємо найкраще ліжко для сну в магазині меблів «Lori»

Людина проводить уві сні третину життя, тому якість спальних меблів здійснює суттєвий вплив на наше здоров'я. Якщо ви вирішили дібрати дійсно зручне й екологічне рішення, зверніть увагу на ліжка з натурального дерева. Цей варіант має низку важливих переваг: приємний зовнішній вигляд, відсутність шкідливих речовин у складі, довговічність, стильний дизайн і можливість майбутньої реставрації (а ось потерті кути та сколи на популярному й недорогому ДВП замаскувати неможливо). Сьогодні розповімо, як обрати найкращі дерев'яні ліжка від виробника в нашому інтернет-магазині.

дерев'яні ліжка від виробника
меблі з натурального дерева

Розмір

Яке купити ліжко з дерева: трохи більше – для максимальної зручності, або трохи менше – щоб не займало багато місця? Правильної відповіді не існує, адже у кожної людини свої пріоритети. Ми радимо керуватися простими й універсальними правилами вибору:


  • вибрати оптимальну висоту досить просто – верхній край матраца повинен перебувати на рівні колін;
  • якщо потрібно визначити ідеальну ширину виробу, ляжте на своє старе спальне місце та розкиньте лікті, а потім виміряйте відстань від одного ліктя до іншого й додайте до отриманого параметра 10 см;
  • по довжині меблі з натурального дерева повинні бути на 10-15 см більшими за зріст власника (якщо ви шукаєте ліжко для пари, то слід враховувати зріст найвищого партнера);
  • відстань між спальним місцем і найближчими до нього меблями (або стіною) має бути не менше, ніж 70 см.

Цікаво! Дубова деревина має антисептичні властивості, тому вона не гниє і не пліснявіє.

Конструкція

Якщо ви плануєте купити меблі з дерева, варто знати, що існує всього два типи каркасів: на опорних спинках і на ніжках. Вважається, що моделі зі спинками надійніші, але насправді довговічність меблів залежить не від конструкції, а від якості матеріалу. Наприклад, ліжко з неякісної деревини на спинках почне скрипіти раніше, ніж модель з 4 опорами з дуба.


Якісні та довговічні дерев'яні ліжка купити можна в інтернет-магазині «Lori». Варіант із двома опорами та високою спинкою матиме доречний вигляд у кімнаті, оформленої в сучасному стилі. «Подіум» впишеться в інтер'єр хай-тек, а ось моделі з дизайнерськими узголів'ями підійдуть для «творчих» стилів: бохо та вінтаж.


Додаткові опції


Дерев'яне спальне місце може бути оснащено додатковими відділами для зберігання речей. Якщо ви не плануєте захаращувати простір спальні великою кількістю меблів, варто дібрати саме такий варіант, адже в «ліжку-шафі» можна буде зберігати постільну білизну, одяг, книги та навіть побутову техніку. Існує декілька видів таких моделей:


  1. Ящики. В асортименті компанії «Lori» представлені вироби з одним або декількома висувними відділеннями. Якщо ви плануєте замовити ліжко з ящиками, переконайтеся в тому, що правильно вибрали для нього місце, і ніщо не завадить вам висунути ящик на всю довжину.
  2. Підіймальний механізм з газовим пристроєм. Газліфт – це амортизувальний механізм, який забезпечує плавне (без фізичних зусиль) підняття верхньої панелі. Він витримує до 90 тисяч підняттів. Якщо ви обрали саме цей варіант, купити такі дерев'яні ліжка на замовлення можна в нашому інтернет-магазині.
  3. Пружинний механізм. Система складається з декількох пружин, що забезпечують плавне підняття панелі. Термін служби пристрою становить близько 20 тисяч циклів. Згодом деталі можуть зноситися, тому їх доведеться замінити.

«Lori» – це один з найкращих виробників меблів на українському ринку. Ми виготовляємо меблі тільки з деревини, яка пройшла екологічний та радіологічний контроль. Всі деревʼяні ліжка за доступними цінами від «Lori» прослужать вам кілька десятків років – ми застосовуємо сучасні передові технології обробки матеріалу, що знижують його чутливість до вологи та інших зовнішніх факторів. Виготовимо ліжко під індивідуальні розміри, укомплектуємо всіма необхідними опціями (підіймальний механізм, висувні ящики, додаткові царги), доставимо та зберемо на місці – щоб ваш сон був міцним, здоровим і приємним.

деревʼяні ліжка за доступними цінами
Відгуки у Facebook