Lori
НАШІ ТЕХНОЛОГІЇ

НАШІ ТЕХНОЛОГІЇ

Ми виготовляємо меблі виключно з натуральної деревини, а як відомо деревина дуже примхливий та нестабільний матеріал, і необхідно мати специфічні знання та навички, щоб виготовити технологічні меблі, які б не псувалися і слугували вам довгі роки.

Компенсаційні розпили

Деревина є натуральним матеріалом і має властивість набирати та віддавати вологу з навколишнього середовища. При підвищеній вологості щит починає розширюватися в ширину і це може призвести до утворення тріщин або втрати геометрії виробу. Повздовжні розпили знизу стільниць слугують для зняття внутрішніх напружень у деревині і дають можливість щиту розширятися та звужуватися без утворення тріщин та зміни геометрії.

Поперечні ребра жорсткості

При набиранні вологи деревина має властивість розширюватися. Зазвичай розширення супроводжується вигином меблевого щита в одну або іншу сторону, що супроводжується зміною геометрії ніг. Для запобігання процесу вигинання та скручування ми використовуємо поперечні ребра жорсткості, які допомагають щиту зберігати свою початкову форму.

Алюмінієві направляючі

Для чіткого розсування та зсування половинок стільниць ми використовуємо високоякісний алюмінієвий профіль, який водночас слугує як ребро жорсткості, підсилює дерев’яну конструкцію столу та запобігає перекосу стільниць при зсуванні.

Сендвіч

Дубовий щит дуже нестабільний матеріал. Чим товстіший щит і чим з ширших ламелей він складається, тим більша ймовірність його розтріскування під дією вологості. Для запобігання розтріскуванню та збереження зовнішнього вигляду ми використовуємо технологію поклейки «сендвіч». Це процес обклеюванню дубового щита тонкою ламеллю з фасадних його частин. Не варто плутати цю технологію зі шпонуванням, оскільки у середині сендвічу знаходиться масив дуба, а товщина ламелей дорівнює 4 мм, а при шпонуванні у середині, швидше за все, тирсоплита, а товщина дубового шару не більше 0.6мм.

Відгуки у Facebook