Lori
НАША ЯКІСТЬ

НАША ЯКІСТЬ

Меблева компанія LORI позиціонує себе як вітчизняний виробник високоякісних меблів з дуба за доступною ціною. Якість та екологічність для нас є пріоритетом, тому ми використовуємо найкращі комплектуючі та покриття для наших меблів.

Покриття

Для клієнтів відкривається широкий вибір з 4-х видів покриттів.

  1. Лляна олія – натуральне покриття, яке повністю складається з олії льону та не містить ніяких хімічних домішок і затверджувачів. Таке покриття рекомендовано для алергіків і людей, які цінують повністю екологічні меблі. Особливістю такого покриття є те, що олія повністю вбирається в деревину та не утворює плівку зверху поверхні виробу. Як наслідок, ви можете повністю відчути фактуру дуба на дотик. Таке покриття не в повній мірі захищає деревину від вологи та бруду, тому його доведеться періодично відновлювати. Відновлення та реставрацію можна з легкістю здійснити самостійно.
  2. Олія-віск – натуральне покриття, яке має у своєму складі натуральні олії (лляну, соняшникову, тикову) та натуральні тверді та м’які воски (бджолиний, пальмовий). Ми використовуємо олію-віск італійського виробника BORMA WACHS.Таке покриття вбирається в деревину та залишається тонким шаром на поверхні деревини, що дозволяє отримати гарні водовідштовхувальні властивості та бути натуральним на дотик. Покриття олію-віск можна з легкістю відновити самостійно вдома. Ми рекомендуємо використовувати такий вид покриття для меблів (ліжок, комодів, тумб), а також столів і стільців, які експлуатуються вдома.
  3. Акриловий лак – новітнє синтетичне покриття, яке не виділяє шкідливих речовин, не має запаху та не змінює колір з часом. Ми використовуємо лаки провідної італійської марки ILVA  від компанії LTL group. Акриловий лак закриває пору деревини та ідеально захищає від вологи та бруду. За таким покриттям легко доглядати, але відновити його можливо лише в фабричних умовах. Ми рекомендуємо обирати лакове покриття для закладів громадського харчування, офісів, освітніх закладів тощо.
  4. Емаль – акриловий лак з додаванням фарбника. Таке покриття використовують коли необхідно отримати непрозорі кольори фарбування (чорний, білий, кремовий). Ми використовуємо лаки провідної італійської марки ILVA від компанії LTL group.

Емалеве покриття має такі ж властивості, як і звичайний прозорий лак, тому ми рекомендуємо використовувати його у місцях підвищеного робочого навантаження, або коли необхідно реалізувати неординарні кольорові рішення. 

Фурнітура

Якість є нашим пріоритетом, тому ми використовуємо тільки найкращу фурнітуру світових виробників. Для наших столів ми використовуємо високоякісні металеві та дерев’яні направляючі компанії SISO виробництва Данії. Для комодів та тумб ми використовуємо фурнітуру австрійської компанії BLUM. Високоякісна фурнітура є запорукою довговічності та надійності наших меблів.

Клей

У виробництві ми використовуємо безпечні і надійні клеї фінського та нідерландського виробництва компаній Kiilto та Akzo Nobel.  Вони відносяться до класу водостійкості D4 та є абсолютно безпечними для використання.

 

Відгуки у Facebook