Lori
Метал VS дерево? Яке ліжко ліпше?

Метал VS дерево? Яке ліжко ліпше?

Метал VS дерево?

Обрати меблі – справа не з простих. Як розставити акценти, чим заповнити простір та на яких матеріалах зупинитись, аби домівка виглядала стильною та ошатною? А як обрати спальне місце? Яке зручніше та практичніше? Так багато питань, а відповідей майже немає…

Сьогодні ми розставимо усі крапки над «і», із задоволенням допоможемо визначитись вам з меблями у спальню та розповімо, якому матеріалу надати перевагу, як обрати розмір. А ще, впевнимо вас у беззаперечній якості та любові до натуральних та екологічних матеріалів.

Матеріал

Сучасні виробники пропонують безліч варіантів матеріалу, з якого виготовляються ліжка: МДФ, ЛДСП, метал, масив дерева та навіть пластик! Ми не любимо ніяких збочень, особливо з приводу меблів, тому варіанти МДФ, ЛДСП, а тим паче пластику ми розглядати не будемо! Що ж залишається? Ліжка з натурального дерева та металу! Чому так? Бо метал та деревина – екологічні та надміцні, а це одна з найважливіших умов для надійного та комфортного спального місця.

Каркас (і ліжка з натурального дерева, і металевого) повинен складатися з трохи вигнутих дерев’яних ламелей, а не просто дна з фанери. Таке ліжко вважається ортопедичним та найзручнішим, воно не тільки продовжує життя вашого матрацу, а й підтримує здоров’я вашої спини.

Для того, щоб обрати найзручніше спальне місце, не обов’язково виготовляти дерев’яне ліжко на замовлення, достатньо звернути увагу на:

  • Деревину. Обирати слід тверді породи ( дуб, бук).
  • Каркас. Ортопедичний каркас з дерев’яних вигнутих ламелей.
  • Покриття (олія-віск, лак або емаль). Потрібно ретельно стежити за тим, щоб покриття не виділяло шкідливих речовин.
  • Фурнітура. Додаткові шухляди та підйомні механізми повинні витримувати неабияке навантаження на одне спальне місце та справно працювати довгі роки.

Розмір

Багато хто орієнтується в розмірах ліжка з огляду на те, скільки людей буде на ньому спати (односпальне, двоспальне), але розмір підбирається не лише за шириною, а й за довжиною. Наприклад: для комфортного відпочинку довжина ліжка має дорівнювати зросту + 15-20 см. Якщо ж мова йде про двоспальне ліжко, довжина обирається за зростом найвищої людини.

Якщо вам потрібно обрати ліжко, а спати на ньому доведеться наодинці, то мінімальна ширина ліжка визначається елементарно: потрібно лягти на спину та розвести лікті за головою. Коли ж вам потрібно більше простору – краще купити дерев’яне ліжко півтораспальне.

Метал чи дерево? Як обрати?

Металеві ліжка – довговічні, екологічні та міцні. Інше питання постає у покритті. На жаль, виробники не часто морочаться з екологічністю та зносостійкістю, тож до вашої оселі потрапляє виріб у найдешевшому покритті, яке виділяє формальдегіди та злущується з часом. Ще одним недоліком металевих меблів є іржа та корозія.

Ліжко з дерева – надміцне, стійке до вологи та, найголовніше, корозії, яка часто проступає на металі. На покритті таких виробів зекономити вкрай важко, адже деревина «жива» і може зіпсуватися під дешевим та неякісним покриттям. Отож, на наш погляд – вибір очевидний! Ми впевнені, що конкурувати з натуральним «живим» та природньо міцним матеріалом просто неможливо!

Відгуки у Facebook