Lori
Меблі з натурального дерева: середній термін служби

Меблі з натурального дерева: середній термін служби

Термін служби меблів з натурального дерева

Всім нам дорогі домашні меблі. Свого часу ми так трепетно ​​їх обирали, вони допомагали нам приймати гостей і піклуватися про близьких. Меблі з натурального дерева – це те, без чого складно уявити затишну оселю. Не хотілося б розлучатися з дорогими предметами, але термін служби є у кожної речі, зокрема й у меблів. Звичайно ж, вони прослужать довше, якщо експлуатувати їх акуратно та забезпечувати правильний догляд. Давайте розберемося, який "запас міцності" є у різних предметів меблів, і чи можна його якось продовжити. У будь-якого натурального матеріалу є орієнтовний термін служби. Одні моделі більш схильні до зношування, інші – проявляють більшу міцність. На термін життя впливає і конструкція, і обробка поверхні, і акуратність під час експлуатації, і форма виробу. Ось орієнтовні показники природного зношування для різних предметів, розташованих у вашій вітальні, спальні та кухні:

Більш стійкі за умови правильної експлуатації стільці та крісла м'які (8,3%), комоди та столи, буфети, шафи (6,7%). Менш стійкими вважаються табурети (25%). Порада! Дерево не любить стрибків температури та перепадів рівня вологості. В ідеалі в приміщенні, де стоять такі меблі, вологість не повинна підніматися вище 65%, а температура не повинна опускатися нижче 15 градусів за Цельсієм. Вічних предметів не існує – цей факт потрібно просто прийняти. А ось у наших силах – обрати правильного виробника, який відповідально підходить до процесу обробки сировини та виробництва продукції.

Меблі з дерева - LORI
Переваги дерев'яних меблів

Переваги дерев'яних меблів

кщо ви вирішили купити меблі з дерева, ви в будь-якому випадку отримуєте більш зносостійкий і міцний варіант в порівнянні з аналогами, які сьогодні пропонує ринок. Подивіться самі:

  • Дерев'яні меблі прослужать у рази довше, ніж МДФ, ДСП.
  • Натуральне дерево можна відновити та відреставрувати.
  • М'якими вважаються такі породи: тополя, сосна, ялина, осика, липа.
Тверді породи дерева більш довговічні: ясен, дуб, горіх, бук. Термін служби таких виробів у 2-5 разів більше. Меблі з дерева мають очевидні переваги в довгостроковості перед аналогами. Сам той факт, що середній термін служби меблів із масиву перевищує 100-200 років – свідчить про міцність цього матеріалу. Не дарма ж, розкішні комоди та дивани епохи Відродження досі радують око й на рівні з прекрасними експонатами прикрашають музеї. Справжні поціновувачі антикваріату купують меблі з дерева, із захопленням відзначаючи чудове збереження поверхонь.

Як продовжити життя дерев'яних меблів?

Ви не хочете розлучатися з улюбленим дерев'яним гарнітуром, столом або ліжком? У цьому питанні важливий не тільки правильний догляд, а й правильний підхід ще на етапі вибору предмета. Тут важливі такі моменти:

  • Якісна просушена деревина.
  • Оформлення конструктивними елементами, щоб дерево могло «дихати».
  • Надійне покриття поліуретановими лаками, які збільшують зносостійкість.
Дерев'яні меблі на замовлення дають можливість обрати більш міцну деревину, конструкцію, форму меблів, розрахувати навантаження та перенаправити його на різні елементи. Ну а для догляду за деревиною існують спеціальні засоби та технології чистки. Правильний вибір виробника, дбайливе ставлення, мінімальний догляд – і улюблені предмети меблів будуть радувати декілька поколінь вашої родини.

Як продовжити життя дерев'яних меблів?
Відгуки у Facebook