Lori
Меблі для ресторану

Меблі для ресторану

Замовити меблі для ресторану, кафе, бару

Обрати меблі – мистецтво не з легких! А підібрати їх для ресторану – справа для справжніх професіоналів з неабияким досвідом, адже ці меблі повинні бути не просто витривалими, міцними, зносостійкими і витримувати щоденне випробування десятками людей, а й мають пасувати до інтер’єру, підтримувати концепцію закладу і наостанок – бути безпечними для здоров’я! Як же впоратися з таким непростим завданням? Ми знаємо про меблі усе і радо поділимося з вами знаннями та досвідом у цій області.

приховати подряпини на дерев'яних меблях

Меблі з натурального дерева

Меблі для кафе, барів і ресторанів – унікальна річ для кожного закладу, ніхто не може заборонити власникам втілювати у життя усі свої найпотаємніші побажання і ставити майже невиконувані задачі перед дизайнером або задовольняти політність своєї фантазії самотужки. Але з тим, що меблі повинні бути витривалими, посперечатися вкрай важко! Матеріалів для виготовлення меблів у кафе чимало: ДСП, пластик, деревина, штучний камінь тощо. На щастя, пластикові червоні стільці у комплекті до такого ж пурпурного столу у наклейках відійшли у вічність разом із двотисячними, або на крайній випадок дістались у дар бару з багатообіцяючою назвою «Білочка» або «На коня». ДСП підійде для виготовлення меблів у оселю, але ніяк не для місця з підвищеним навантаженням на меблі. Залишається єдине – масив дерева! Дерев’яні меблі для ресторанів та кафе – ідеальний варіант. Зазвичай, меблі із натурального дерева пасують до будь-якого стилю: лофт, автентичний, еклектика тощо. Вони витривалі та зносостійкі, пролита вода – не біда, ніяких роздутостей, плям, зміни геометрії та «чутливості» до дитячих свят.

Яке дерево обрати?

Для закладів громадського відпочинку потрібно обирати тверді породи деревини: бук або дуб. Обираючи більш бюджетні масиви, наприклад сосновий, зважайте на те, що такі породи не термостійкі, і нашарування смоли дасть про себе знати уже через рік. Більш бюджетні породи також поступаються місцем дубу щодо якості та міцності меблів. Для кафе підійдуть бюджетні варіанти меблів, або більш заощадливі варіанти покриття та фарбування виробів, а ось для ресторану меблі з натурального дерева повинні мати найвищу якість без винятків! Особливою популярністю у ресторанах користуються круглі столи з фрезеруванням на фігурних або точених ніжках. Якщо ж у інтер’єрі вашого ресторану переважає стиль лофт, слід зупинити свій вибір на виробах з металевими ніжками та сидіннях зі шкірзамінника.

Яка роль інтер’єру та якості меблів?

Інтер’єр та екстер’єр будь якого закладу створюють неповторну атмосферу і відіграють визначальну роль у впізнаваності закладу (особливо актуально для мережі ресторанів). Інтер’єр розробляють з огляду на те, що він неабияк впливає на залучення гостей до закладу, тому все повинно бути підібране до дрібниць, а меблі – візитівка будь якого закладу. З меблями повинні гармонувати полиці і декор. Навіть якщо ви прибічники еклектики, все має поєднуватися між собою і створювати єдиний та неповторний стиль. Але все ж таки перше, на що потрібно звернути свою увагу, це те, що функціональність дерев’яних меблів для ресторану на першому місці! Непогано, аби меблі були ще й мобільними і за необхідності можна було б зсунути маленькі столи між собою для великої компанії і не перевантажувати приміщення громіздкими меблями у звичайні дні роботи закладів. Ідеальними будуть невеличкі столи на металевих ніжках з дерев’яними міцними стільницями. Наявність в закладі лавок або м’яких диванів теж буде неабиякою перевагою, коли потрібно розмістити багато гостей, до дого ж створить у закладі додатковий затишок!

Відгуки у Facebook