Lori
LOFT – класика чи нестандарт?

LOFT – класика чи нестандарт?

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріал

Типового матеріалу, що належить до стилю loft, немає, але найчастіше послуговуються меблями з натурального дерева у поєднанні з металом та шкірою (шкірзамінником). Щодо кольорів, широко використовують тьмяні, вигорілі кольори з тріщинками та потертостями. Допустимі яскраві акценти – наприклад, сліпучий стілець кольору індиго. Ідеальний варіант – старі відреставровані меблі з масиву дуба у поєднанні з новими виробами.Якщо морочитися зовсім не хочеться, краще робити меблі з натурального дерева під замовлення, так ви будете безперечно впевнені у тому, що точно влучили у ціль і дизайн буде вишуканим і практичним, а не просто складом непотребу.

Мебель Лофт
Мебель LOFT для дома

Де використовується

Меблі з натурального дерева у стилі loft використовуються як в домашніх інтер’єрах, так і в оздобленні громадських місць. Меблі для кафе, барів та ресторанів мають бути міцними та зностостійкими, адже їм доведеться витримувати неабияке навантаження. Міцніше і привабливіше ніж дубові меблі у поєднанні з металом годі і бажати, а привабливий і незвичний вигляд таких виробів  зробить атмосферу затишною, але не домашньою. Тому саме loft – найкращий варіант для кафе та ресторанів. У таких місцях зазвичай використовують меблі з однієї колекції однієї меблевої компанії.Для домашнього інтер’єру можна використовувати:

  • Меблі з різних гарнітурів – як за стилем, так і за кольором
  • Поєднання старих і нових дерев’яних меблів
  • Комбіноване покриття та фарбування, так, ніби вироби скомплектовані з непідходящих частин
У будь-якому приміщенні перевагу надають візуально простим, грубим і надійним меблям. Краще, якщо це будуть моделі на високих ніжках – аби створювати додатковий простір і приміщення було заповнене по-мінімуму. Якщо ж меблів з масиву дуба не достатньо, можна прикрасити приміщення вінтажною технікою та декором.

Що не варто використовувати?

Loft – справжній вихід для тих, хто хоче оригінальний інтер’єр з неперевантаженим простором. Але як же не перетнути ту грань, яка може перетворити унікальний дизайн на звалище  непотребу?Які помилки можуть виникнути:

  • Забагато яскравих елементів. Вони допустимі тільки у невеликих кількостях.
  • Вигадлива химерна фурнітура.
  • Пластик. Мабуть, єдиний матеріал, якого «не терпить» стиль Loft.
  • Меблі гарнітурами. Краще комбінувати меблі з різних комплектів.

Особливості і підходи у виробництві меблів з дуба у стилі Loft

Металеві деталі. Надміцні та стильні, але при виборі меблів потрібно звертати увагу на те, чим покривається метал. Найбільш зносостійке – порошкове фарбування. Такі вироби добре витримають перепади температур, вологості і навіть вашого настрою. Живий край. Що може бути привабливіше і масивніше ніж дерев’яні меблі з живим краєм? Для стилю loft – те, що треба! Але будьте пильними: краще обирати не цілу дошку, а вироби з меблевого щита. Такі меблі прослужать вам значно довше і не засмучуватимуть вас постійними рекламаціями.Сучки та тріщини. Вважається, що такі вироби менш витривалі, аніж гладкі поверхні, але як же зберегти міцність дуба і його первозданну текстуру? Обирайте зашпакльовані тріщини від провідних компаній.Якщо ви хочете втілити увесь свій творчий потенціал самостійно і не користуєтесь послугами дизайнера, краще обирати готові інтер’єрні рішення у магазинах з дубовими меблями.  Якісні меблі з дерева прослужать вам не один рік, а відреставровані будуть додавати шарму. Проте, основні меблі –  ліжко, комод, етажерка тощо – краще замовляти нові, але не з однієї колекції та бажано не в тон одне одному: наприклад, сіра етажерка і чорна барна стійка.Дивіться також: Столи, Стільці, Лавки

Відгуки у Facebook