Типового матеріалу, що належить до стилю loft, немає, але найчастіше послуговуються меблями з натурального дерева у поєднанні з металом та шкірою (шкірзамінником). Щодо кольорів, широко використовують тьмяні, вигорілі кольори з тріщинками та потертостями. Допустимі яскраві акценти – наприклад, сліпучий стілець кольору індиго. Ідеальний варіант – старі відреставровані меблі з масиву дуба у поєднанні з новими виробами. Якщо морочитися зовсім не хочеться, краще робити меблі з натурального дерева під замовлення, так ви будете безперечно впевнені у тому, що точно влучили у ціль і дизайн буде вишуканим і практичним, а не просто складом непотребу.
Меблі з натурального дерева у стилі loft використовуються як в домашніх інтер’єрах, так і в оздобленні громадських місць. Меблі для кафе, барів та ресторанів мають бути міцними та зностостійкими, адже їм доведеться витримувати неабияке навантаження. Міцніше і привабливіше ніж дубові меблі у поєднанні з металом годі і бажати, а привабливий і незвичний вигляд таких виробів зробить атмосферу затишною, але не домашньою. Тому саме loft – найкращий варіант для кафе та ресторанів. У таких місцях зазвичай використовують меблі з однієї колекції однієї меблевої компанії. Для домашнього інтер’єру можна використовувати:
Loft – справжній вихід для тих, хто хоче оригінальний інтер’єр з неперевантаженим простором. Але як же не перетнути ту грань, яка може перетворити унікальний дизайн на звалище непотребу? Які помилки можуть виникнути:
Металеві деталі. Надміцні та стильні, але при виборі меблів потрібно звертати увагу на те, чим покривається метал. Найбільш зносостійке – порошкове фарбування. Такі вироби добре витримають перепади температур, вологості і навіть вашого настрою. Живий край. Що може бути привабливіше і масивніше ніж дерев’яні меблі з живим краєм? Для стилю loft – те, що треба! Але будьте пильними: краще обирати не цілу дошку, а вироби з меблевого щита. Такі меблі прослужать вам значно довше і не засмучуватимуть вас постійними рекламаціями. Сучки та тріщини. Вважається, що такі вироби менш витривалі, аніж гладкі поверхні, але як же зберегти міцність дуба і його первозданну текстуру? Обирайте зашпакльовані тріщини від провідних компаній. Якщо ви хочете втілити увесь свій творчий потенціал самостійно і не користуєтесь послугами дизайнера, краще обирати готові інтер’єрні рішення у магазинах з дубовими меблями. Якісні меблі з дерева прослужать вам не один рік, а відреставровані будуть додавати шарму. Проте, основні меблі – ліжко, комод, етажерка тощо – краще замовляти нові, але не з однієї колекції та бажано не в тон одне одному: наприклад, сіра етажерка і чорна барна стійка. Дивіться також: Столи, Стільці, Лавки