Lori
Критерії вибору хорошого дерев’яного комода від компанії LORI

Критерії вибору хорошого дерев’яного комода від компанії LORI

Комод – один із найцікавіших видів меблів, який поступово витісняє традиційні шафи. Здається дивним, але на це є свої об'єктивні причини. Він дозволяє створити затишну атмосферу в спальні з будь-яким інтер'єром завдяки наявності великої кількості моделей, що відрізняються за розміром, формою, способом внутрішньої організації, стилем. Водночас комод не завантажує вільний простір на рівні очей, зберігаючи в приміщенні просторість і легкість.

комод из дерева
дверцы комода

Що стосується переваг, якими відрізняється комод з дерева, слід відзначити такі моменти:


 • компактність. Головна конструктивна особливість комода полягає в тому, що він займає мінімальну площу, при цьому має максимальний корисний об'єм;
 • місткість. Здається дивним, але при своїх невеликих габаритах виріб вміщує в себе велику кількість речей і корисних аксесуарів всередині та зверху. Раціональне використання всіх можливостей;
 • багатофункціональність. Комод одночасно може використовуватися не тільки для зберігання речей, а й також в ролі підставки для телевізора або вази з квітами, або ви можете використовувати його як туалетний столик.

Особливо приємним є різноманіття розмірів, кольорів і стилів. Це дає можливість дібрати модель і купити комод дерев'яний, здатний ідеально вписатися в інтер'єр будь-якої сучасної спальні, та й будь-якої іншої кімнати теж. Все, що потрібно тут – ретельно поставитися до питання вибору комода деревʼяного.


Найкраще, що є в комоді – висувні ящики. Ви маєте однаково вільний доступ до речей з краю та в глибині відсіку.

Як правильно обрати комод?


Є кілька ключових моментів, які слід враховувати, коли ви обираєте меблі з натурального дерева, і комода це стосується особливо. Важливо визначитися з тим, якими будуть:


 • габарити;
 • матеріал;
 • число і розміщення відсіків;
 • зовнішній вигляд.

Розміри


Розумно дібрані габарити вироби – одна з найважливіших задач. Цим визначається, наскільки зручно ви зможете його розташувати. Так, масивні деревʼяні меблі гармонійно вписуються в просторі кімнати, а от маленьке приміщення візуально здаватиметься нагромадженим. Водночас маленька модель у великому приміщенні однозначно матиме недоречний вигляд.


Середня висота комода становить від 1 до 1,6 метра. Це ідеально, щоб можна було без зайвих зусиль класти й діставати речі. Що стосується ширини, то тут діапазон зазвичай становить від 0,6 до 1 метра. Вужчі моделі оптимально вписуються в передпокої та дитячі кімнати. Середні за розмірами комоди універсальні, підходять для віталень, спалень, ванних кімнат. Габаритні версії зазвичай використовуються тільки у дорослих спальнях, виконуючи роль системи зберігання для одягу, білизни, аксесуарів тощо.


Що стосується глибини, то від неї залежить, наскільки великі речі можна буде скласти у відділення. Фактично мова йде про місткість виробу. Глибина зазвичай перебуває в межах 0,3-0,6 метра. Для зберігання білизни, одягу, ковдр підходять тільки глибокі комоди.


Матеріал


У виробництві цього виду меблів найчастіше використовуються панелі ДСП, МДФ і натуральне дерево. У кожного з матеріалів є свої сильні та слабкі сторони, але конкретно в цьому випадку ми рекомендуємо купити комоди з натурального дерева від виробника. Чому? Вони:


 • мають чималу вагу, внаслідок чого дуже стійкі;
 • екологічно чисті, безпечні для здоров'я;
 • міцні, надійні та довговічні;
 • мають розкішний зовнішній вигляд.

Такий набір якостей присутній тільки у якісних меблів з дерева від виробника, а наша компанія використовує у виробництві найкращі породи деревини та сучасні технології обробки.


Кількість і розташування ящиків


Класичний комод налічує три-п'ять містких ящиків, призначених для зберігання одягу, білизни, великих речей. Найбільш практичними вважають моделі, в конструкції яких є ящики та відсіки різних розмірів. Це дозволяє зручно зберігати як великі речі, так і невеликі предмети, наприклад, косметику та прикраси.


Зовнішній вигляд


Тут немає конкретних вимог. Це більшою мірою справа смаку, адже коли ви вирішуєте купити меблі з натурального дерева, то вам же ними користуватися протягом наступних десятиліть. Тому, визначаючись з дизайном комода, врахуйте розмір і інтер'єр кімнати, в якій він буде стояти, а також особисті стилістичні побажання.


Зважайте на всі описані вище критерії, і ви зможете придбати для своєї оселі найкращий комод з усіх можливих.

Уход за мебелью
Відгуки у Facebook