Lori
Яке дерево краще для меблів?

Яке дерево краще для меблів?

Багато хто вважає, що меблі з натурального дерева під замовлення - недозволена для багатьох розкіш, але така думка є хибною. Вартість продукції залежить від породи деревини, а також виробника. Масив здатний підкреслити респектабельність інтер'єру і додати в нього елегантності та шику.

Популярні стилі дерев'яних меблів

За допомогою сучасних технологій цьому природньому матеріалу надають будь-яку форму, а використання тонування дозволяє отримати будь-які відтінки поверхонь. Завдяки цьому можна купити меблі з дерева будь-якого стильового рішення, серед яких варто виділити такі популярні варіанти:

  1. Класика. Вона ніколи не втрачає своєї актуальності, меблі стануть центральним елементом в будь-якому приміщенні. Різноманіття дизайну радує вибором форм, які можуть бути лаконічними або прикрашеними вишуканою різьбою.
  2. Мінімалізм. Незважаючи на вибір інноваційних рішень, вічна класика і тут знаходить для себе місце. Тому в такому випадку можуть бути присутніми вироби з лаконічними формами і мінімалістичним стилем. Це може бути дерев'яний кухонний стіл або шафа різного кольору і фактури. Особливо популярна неокрашенна деревина і вибілені породи масиву.
  3. Кантрі. Найчастіше використовується для кухонь, але підходить і для житлових приміщень. Дерев'яні лавки, прикрашені яскравими подушками і пледом, створять особливий затишок. Також можна купити стільці з дерева, покриті лаком, що ідеально підходять для вітальні.

Вся ця продукція відповідає концепції еко, тому користується неймовірним попитом на ринку.

Які види деревини використовують в меблевому виробництві

Сучасні дерев'яні меблі на замовлення виготовляється переважно з 5 сортів масиву, які розглянемо нижче.

Сосна

Досить м'яка порода з невисокою щільністю, вона легко деформується, а на поверхні залишаються відколи, подряпини і інші сліди від механічних впливів. Тому її використовують при створенні корпусу м'яких меблів, фасадів кухонних гарнітурів або невеликих стелажів. Завдяки світлим відтінкам підходить для таких стилів, як кантрі, лофт або рустик.

Дуб

Завдяки виразній текстурі і глибоким відтінкам його відносять до цінних порід дерева. Дубові вироби славляться своєю довговічністю і високою міцністю. За рахунок високої щільності, він стійкий до впливу вологи, механічних ударів, температурних перепадів і появи шкідників. Якщо за такими виробами правильно доглядати, вони прослужать декільком поколінням.

Ясен

Популярний за рахунок своєї красивої текстури і теплих відтінків. Незважаючи на м'якість, його цінують за гнучкість і легкість обробки, тому він підходить для виробництва крісел-гойдалок і предметів, прикрашених орнаментом.

Бук

Красивий природний візерунок і благородний відтінок надихають багатьох купити дерев'яні меблі з цього масиву. Ця деревина витримує високі механічні навантаження, але вимагає додаткової обробки для захисту від впливу вологи.

Модрина

Її впізнають по бурштиновому відтінку і чудовій гнучкості, вона стійка до температурних перепадів і підвищеної вологості. Здатна зберігати свою красу протягом багатьох років.

Яку породу деревини використовує компанія LORI

Компанія LORI пропонує всім бажаючим купити меблі з дерева за розумною ціною. Тут покупцям пропонують якісну продукцію, виготовлену з дуба, що виріс на території України. Можна придбати дерев'яні ліжка на замовлення, моделі яких представлені в каталозі інтернет-магазину.

цвета дерева
Відгуки у Facebook