Lori
Як правильно поставити ліжко в спальні

Як правильно поставити ліжко в спальні

Розташування спального місця

Незалежно від обраного стилю оформлення спальні спочатку важливо ознайомитись із рекомендаціями, як правильно поставити ліжко. Від того, наскільки точно ви підберете розташування спального місця, залежатиме якість сну, здоров'я, психологічний стан та продуктивність.


Для максимального комфорту важливо враховувати зручність спальні та не ігнорувати рекомендації східних вчень про енергетичні потоки. Далі пропонуємо прості поради дизайнерів, які пояснюють, як правильно поставити ліжко у квартирі з урахуванням площі приміщення та особливостей планування.

Как правильно поставить кровать в спальне
Как поставить кровать по фен-шуй

Як поставити ліжко за фен-шуєм

Для досягнення гармонії та спокою під час відпочинку важливо створити затишну, безпечну атмосферу. Покладаючись на східні знання, враховуйте такі рекомендації, як поставити ліжко за фен-шуєм:


  1. Розташуйте спальне місце щодо вхідних дверей за діагоналлю. Це дає можливість людині на ліжку бачити, хто заходить до кімнати. Завдяки такому розміщенню створюється відчуття надійності.
  2. Уникайте розташування точно ногами до дверей або узголів'ям до дверей. Обидва варіанти порушують гармонійний рух енергії «Ці» та створюють додаткову напругу через відчуття незахищеності. У такому стані складно розслабитися та поринути в глибокий сон.
  3. Не розміщуйте над узголів'ям полиці та системи зберігання речей. Це негативно впливає на загальний енергетичний стан, перешкоджає нормальному відпочинку та може спричинити хронічну втому.
  4. Віддавайте перевагу цілісному узголів'ю. Дерев'яне узголів'я двоспального ліжка з додатковою текстильною оббивкою забезпечить комфорт та затишок. Натуральне дерево посилить стабільність та гармонійну взаємодію енергій жіночого та чоловічого начал.

Для створення приємної атмосфери та гармонійного спрямування енергетичних потоків важливо не тільки те, як правильно поставити спальне ліжко, але і які предмети розташувати поряд. Обов'язково додайте в інтер'єр рослини, які покращують духовний стан та внутрішні почуття.

Як поставити ліжко в спальні щодо дверей та вікна

Крім впливу енергії, важливим чинником для вибору місця для ліжка є комфорт. Щоб правильно поставити ліжко у спальні з практичної точки зору, рекомендується враховувати такі поради:


  1. Не ставте ліжко узголів'ям до вікна. Вранці сонячні промені заважатимуть спати, тому доведеться додатково використовувати щільні штори, які є джерелом пилу.
  2. Залишайте достатньо відстані до дверей, щоб у темряві було зручно пройти поруч, не натикаючись на кути чи інші меблі. Ідеальне розташування – за діагоналлю, ногами до дверей.
  3. Якщо в кімнаті мало місця для створення двох проходів від 50 см з обох боків спального місця, посуньте узголів'я та бічну сторону в кут, розташований діагонально від входу.

Рекомендується також уникати розташування меблів впритул до батареї. Це порушить рух теплого повітря в приміщенні. Дитяче ліжечко краще ставити подалі від вікна. Це захистить від протягів та дасть можливість безперешкодно провітрювати спальню в будь-яку пору року.

Как поставить кровать в спальне относительно двери и окна
деревянная кровать с тумбочкой

Де купити екологічне зручне ліжко в спальню

Щоб створити комфортну, спокійну атмосферу в спальні, краще вибирати меблі з натурального дерева. Такий матеріал відповідає високим стандартам екологічності, не має сторонніх запахів та дає змогу створити гармонійний затишний простір.


Сучасні дерев'яні ліжка купити можна з доставкою та офіційною гарантією виробника. У каталозі представлений широкий асортимент моделей ліжок нашого бренду LORI. Вибирайте стильні зручні меблі з масиву дуба за вигідною ціною.

Відгуки у Facebook