Lori
Ексклюзивні меблі з масиву дерева

Ексклюзивні меблі з масиву дерева

Меблі з дерева

Меблі з натурального дерева – справжня розкіш у сучасному світі: такі вироби завжди ексклюзивні та унікальні. Для виготовлення меблів використовують як тверді породи деревини (дуб або бук), так і м’які (вільха, сосна). Незважаючи на те, що меблі з натурального дерева – розкішні та елегантні, серед них є і бюджетні вироби, і дорогі. У світі токсичного, дешевого ДСП мріяти про екологічність не доводиться, але що ж робити, коли труїти себе формальдегідами та незрозумілим складом волокнистої плити не хочеться, а грошей обмаль? Вихід – сосна! Однак якщо ви не готові віддирати смолу у теплі пори року або хочете більш вишукані вироби, звісно, краще обирати тверді породи, наприклад меблі з дуба.

Ексклюзив чи маркетинговий хід?

Звісно, мало хто буде сперечатися з цінністю дерев’яних меблів, але все ж таки є люди, які схильні сумніватися у практичності та необхідності таких виробів! Ми ж любимо дубові меблі усім серцем, і, повірте, наше кохання не безпідставне! Навіть обираючи дерев’яні меблі серійного виробництва, ви точно будете впевнені в унікальності таких виробів. Адже текстура, колір, наявність вічок, сучків або серцевих променів роблять вироби однієї моделі і навіть одного кольору абсолютно неповторними та ексклюзивними! А обираючи меблі з масиву дерева під замовлення за власним проектуванням – тим паче! Якщо у вас постає питання: «Навіщо ж платити більше? Ексклюзив з ДСП – теж неабияка реальність», то ми маємо іншу думку з цього приводу! Меблі з дуба не мають конкурентів серед учасників меблевої вечірки, адже:

  • Такі вироби зносостійкі та міцні;
  • Перепади вологи та температури не страшні для меблів з масиву;
  • Вони екологічні та не виділяють токсичних речовин;
  • Вони надзвичайно гарні і точно би посіли своє перше місце на конкурсі меблевої краси!

Як обрати виробника?

У сучасному світі пропозиція меблів з масиву дерева – просто шалена! Сосна, бук, дуб, вільха та навіть осина. Однак різноманітність порід деревини – не єдина складність, що зустрічається на шляху до омріяних меблів. Як зорієнтуватися і обрати саме те підприємство, яке якісно та «безболісно» проведе процедуру забезпечення вашої оселі якісними виробами? Звісно, звертатися потрібно безпосередньо до виробника! Адже, обираючи коштовні меблі з масиву дуба, очікування якості, краси та гарантії – виправдані на усі 100%. Купуючи вироби через посередника, ви не завжди впевнені у тому, хто виробник, де він знаходиться та як з ним зв’язатися! Звісно, навіть меблі найвищої якості можуть потребувати гарантійного обслуговування, а отже, гарантійне обслуговування повинне бути беззаперечним і працювати як годинник! Купуючи меблі з натурального дерева у посередника, замість якісного обслуговування можна зіткнутися з марною тяганиною та залишитися без меблів взагалі! Але як же обрати виробника? Звісно, «заколотити» меблі з кумом у гаражі – не найгірша ідея для дозвілля, але з точки зору подальшої експлуатації – точно не найліпша. До вибору виробництва, де з’являться на світ нові меблеві члени вашої родини, слід поставитись з усією відповідальністю. На що слід звернути увагу:

  • Якщо меблі виготовляються у вашому місті, то репутація – перше, на що слід звернути увагу!
  • Наявність відгуків в інтернеті, на власному сайті або instagram сторінці;
  • Виставкові зали, магазини, шоуруми. Можливість відчути меблі на дотик, запах, а можливо і смак;
  • Прозорість консультацій. Виробник, у якого все «прозоро», не буде приховувати від вас постачальника покриття та фурнітури, посилаючись на «конфіденційність інформації».

Відгуки у Facebook