Догляд за меблями

Догляд за меблями

Для того, щоб меблі довгий час зберігали гарний стан та не виходили з ладу, необхідно дотримуватися простих правил:

 

  1. Меблі необхідно використовувати тільки за їхнім прямим призначенням. Будь-яке нецільове використання меблів може нести за собою псування покриття, зміну геометрії конструкції та зовнішнього вигляду.
  2. Для запобігання зміни кольору покриття не допускайте прямого впливу сонячних променів на меблі. Меблі, що постійно перебувають під дією сонячних променів з часом можуть тьмяніти.
  3. Рекомендована температура експлуатації дерев’яних меблів від +2⁰С до +45⁰С. Не допускайте контакту меблів з гарячими предметами або з випромінюванням, що спричиняє нагрівання поверхні. Уникайте різких перепадів температури, адже це може спричинити деформацію виробів. Не розташовуйте меблі поблизу холодних чи вогких стін (відстань не менше 0,5 метра).
  4. Меблі з натуральної деревини мають експлуатуватися при відносній вологості повітря від 45% до 70%. Такі показники вологості рекомендовані не тільки для користування меблями, але і є оптимальними для здоров’я людини в цілому. Підвищена або понижена вологість повітря може спричинити деформації деревини, викривлення стільниці, утворення тріщин.
  5. Не забувайте регулярно провітрювати приміщення. Це допоможе позбутися надлишкової вологості в кімнаті, зберегти повітря свіжим.
  6. Для точного визначення рівня вологості повітря користуйтеся гігрометром, адже на відміну від температури, вологість дуже складно виміряти на відчуття.
  7. Ні в якому разі не допускайте впливу агресивних рідин (кислот, масел, розчинників, спирту, води, ацетону, паливних матеріалів тощо) та абразивних матеріалів на меблі. Це може спричинити псування лакофарбового покриття. Використовуйте тільки пристосовані для деревини засоби чищення. Рідину, що потрапила на поверхню виробу, необхідно якнайшвидше протерти сухою серветкою.
  8. Не використовуйте спеціалізовані засоби захисту для меблів, які містять силікон та масла, адже їх використання унеможливить подальшу реставрацію або ремонт меблів (стосується лише лакових покриттів).
  9. Не накривайте стіл скатертиною, що не пропускає воду, адже це спричинить утворення конденсату під нею та зіпсує лакофарбове покриття, також можливе викривлення стільниці та утворення тріщин. Рекомендуємо перед прийманням їжі не накривати стільницю, а використовувати індивідуальні бамбукові килимки або такі, що пропускають повітря.
  10. Сидіння з натуральної шкіри та шкіряного замінника необхідно протирати вологою серветкою або використовувати спеціальні засоби по догляду за ними. Сидіння з тканини необхідно чистити спеціальною щіткою, допускається чищення звичайним або миючим пилососом.
  11. Металеві поверхні протирати тільки сухою ганчіркою. Використання вологої ганчірки може призвести до корозії металевого покриття.
  12. Меблі фабрики LORI пристосовані для експлуатації виключно в житлових приміщеннях з відповідними умовами температурно-вологісного режиму. Експлуатація в інших типах приміщень або використання на відкритому повітрі може призвести до псування меблів і, як наслідок, втрати права на безкоштовне гарантійне обслуговування.

 

 

Відгуки у Facebook