Lori
Барна стільниця з дерева. Дизайн від компанії LORI

Барна стільниця з дерева. Дизайн від компанії LORI

барна стільниця

Барна стільниця з дерева

Барні стільниці все частіше з'являються не тільки в ресторанах і закладах харчування, але й у квартирах і котеджах. Це стильне, сучасне та практичне рішення, особливо якщо ви хочете реалізувати незвичайний дизайн-проект кухні. По-перше, за умови маленької площі стільниця значно заощадить вільний простір. По-друге, це завжди красиво, особливо добре вписується барна стільниця з дерева в квартиру-студію. По-третє, дерев'яна барна стійка функціонально ділить простір на кухню та вітальню. Це чудовий приклад органічного перенесення елемента кафе чи ресторану в домашній інтер'єр.

Дизайн від компанії LORI

Компанія меблів з натурального дерева LORI понад 20 років працює над оригінальним дизайном дерев'яних меблів, зокрема й над виготовленням стільниць. В асортименті є десятки моделей під різні стилізації інтер'єрів – залишилося лише вибрати вдалий варіант і насолоджуватися посиденьками з друзями за новенькою барною стійкою.

Мебель Лофт
Барна стільниця в будинку

Барна стільниця в оселі: види та особливості розміщення

Барна стійка – це не тільки данина моді, а й атмосфера свободи та розкутості. Призначення цих меблів як в комерційних закладах, так і на домашній кухні одне – це місце збору гостей або членів сім'ї для швидкого перекусу, посиденьок з друзями під смачний коктейль, легкої вечері за келихом вина. Барна стійка якнайкраще відображає сучасний швидкий ритм життя. Функціонально біля цього кухонного елементу можна розмістити для зберігання ще й посуд: чашки, келихи, стакани. Барні стійки розташовують до спілкування в тісному дружньому колі та додають атмосфери затишку. Їх можна розташувати у вітальні, зоні зустрічі гостей, біля вікна, вони мають органічний вигляд із високими стільцями, виготовленими з того ж матеріалу. Кухонна барна стійка – яскравий акцент квартири або будинку. Дизайнери розробили безліч різних функціональних конструкцій стільниць для максимального комфорту:

  • Класична. Окрема стійка зазвичай прикрашає просторі кухні, не залежить від інших предметів меблів.
  • Барна стійка-стіл є окремим елементом на кухні.
  • Поєднана з кухонним гарнітуром як продовження робочої зони.
  • Приставні мобільні версії для невеликих за площею приміщень.
Цікавий вигляд має кухня з барною стійкою, розташованою в привіконній зоні. Цей варіант значно економить місце й одночасно за рахунок розширення підвіконня збільшує його функціонал. Просто уявіть, як приємно снідати біля стола-бару, спостерігаючи за красивими пейзажами за вікном. Дуже часто барну стільницю роблять за рахунок підвіконня. Для цього змінюють підвіконня на стільницю з додаванням міцних ніжок – для стійкості. Модульна барна стійка – вдале поєднання столу та стійки. Часто дизайнери піднімають одну зі сторін столу, отримуючи елемент барної стійки. Барна стійка П- і Г-подібних форм впишеться в маленькі кухні. Купити меблі з дерева буде виправданим рішенням і для власників кухні в стилі лофт – мінімалістичне виконання може мати фактуру кори дерева або каменю.

Дизайн стільниць від компанії LORI

Компанія LORI пропонує різні варіанти стільниць як для окремо розташованих барних стійок, так і для суміщених зі стільницею. Спеціальна обробка поверхні забезпечує довговічність і захищає деревину від зовнішніх впливів. Дизайнерський оригінальний варіант – стільниця з живим краєм. Природна обробка краю дерева привертає невимушеністю. Ще декілька видів стільниць для любителів класики – стільниця з поперечною планкою, барна стійка і кругла модель – виготовляються за індивідуальними розмірами. Барна стійка ідеально доповнить інтер'єр у будь-якому стилі. Ми пропонуємо обрати з трьох видів меблевого щита та широкої палітри з десятків відтінків тонування.

Дизайн стільниць від компанії LORI
Відгуки у Facebook