LORI
Ваш кошик порожній

Вибір тумби

2016-11-29 10:59:24 Комментариев: 0 Просмотров: 765
Вибір тумби

Багато хто вибору приліжкових та ТВ-тумб приділяє більше уваги, ніж купівлі самого ліжка та телевізора. Ці меблі відіграють важливу роль в облаштуванні інтер’єра. Саме тому, перед тим як купити тумби, радимо Вам розібратися у їх сучасному асортименті.

Компанія «LORI» – виробник оригінальних та якісних меблів – пропонує Вам звернути увагу на товари, представленні в каталозі. Тумби нашого виробництва напрочуд гармонійно впишуться в будь-яку оселю, офіс, інше приміщення. В них Ви зможете зберігати найнеобхідніші речі, звільнивши місце на столах та полицях. Вартість товарів влаштує навіть найекономніших клієнтів нашої фабрики.


Особливості вибору тумб

Стандартна тумба – це дерев’яна конструкція невеликих розмірів. Містить висувні ящики або/та полиці, з допомогою яких можна компактно розташувати різноманітні дрібнички: косметику, предмети догляду та гігієни, книги тощо.

Тумби можуть виготовлятися та декоруватися різними матеріалами (скло, метал, шкіра), та одним із найпрестижніших в наш час вважається дерево. Правильно оброблене дерево – запорука зносостійкості, довговічності меблів.

Щоб правильно вибрати тумбу під телевізор або для ліжка, зверніть увагу на такі моменти:

  • Розмір. Завчасно розрахуйте площу, яку Ви можете використати під тумби. Якщо вибираєте тумбу для телевізора, прослідкуйте, щоб вона була не менше техніки.
  • Особливості конструкції. Стільниця тумби (щит) може бути суцільною або зрощеною. В деякій мірі це впливає на специфіку експлуатації таким чином: суцільні по довжині ламелі менше збирають на своїй поверхні бруд та пил. За ними легше доглядати.
  • Відтінки. Велика палітра відтінків дерева від фабрики «LORI» дозволяє підібрати ідеальний варіант під вже встановлені меблі.
  • Дизайн. Відштовхуючись від уже існуючого дизайну квартири/будинку, оберіть товар з нашого каталогу. Зауважте, що занадто громіздкі моделі будуть виглядати дивно в маленькій кімнатці, і навпаки: маленькі тумби (ціна залежить від габаритів та покриття) не приживуться у просторому приміщенні.

Обирайте якісні меблі з реальною вартістю, без націнок за послуги посередників. Для замовлення скористуйтеся Корзиною або зверніться до співробітника інтернет-магазина.