LORI
Ваш кошик порожній

Приліжкові тумби

Відображати:
Сортування
ПРИЛІЖКОВИЙ СТІЛ "БЕРН"
Тумба "ВІКТОР"
ТУМБА "ВІКТОР" з двома шухлядами
Тумба "ВЛАДА"
Тумба "ГЕНРІ"
Тумба "ПРОВАНС"
Тумба "СЕВІЛЬЯ"

Кожна господиня знає: затишок в оселі створює з душею оформлений інтер’єр та грамотно підібрана обстановка. Приємні ненав'язливі дрібниці підкреслюють красу внутрішнього оздоблення приміщення, забезпечують йому індивідуальність. Однак кожна річ має займати власне місце та виконувати свою функцію. Наприклад, посуду доречно тримати в серванті, для книг є відповідні шафи та навісні полиці. А от різноманітні важливі та корисні домашні дрібниці найкраще за все зберігати на поверхні та всередині зручних тумбочок, що розташовуються поруч із ліжком. Для спальних кімнат незамінні якісні тумби приліжкові, адже вони можуть вмістити в себе багато всього, займаючи при цьому напрочуд небагато місця.

Якщо говорити про матеріал виготовлення для цих меблевих виробів, то на сьогодні рівних не мають саме дерев’яні тумби, і такий великий попит пояснюється просто. Натуральна, якісна деревина не тільки достатньо міцна та довговічна, вона також цілком безпечна для здоров’я оточуючих. Таким чином, приймаючи рішення купити приліжкову тумбу від фабрики «LORI», Ви отримаєте в своє розпорядження стовідсотково високоякісний, екологічно бездоганний, функціональний предмет меблів.

Приліжкова тумба з натурального дерева – функціональна прикраса Вашого затишного приміщення!

На нашому сайті Ви без усіляких складнощів зможете придбати тумби різноманітних моделей, а також інші меблі, виготовлені з масиву дубу. В якості продукції можна не сумніватися: на кожному етапі її виробництво суворо контролюється! То ж, якщо Вам потрібна гарна та стильна приліжкова тумба (Київ), що має покриття з екологічного та високоякісного лаку, ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину!

Незважаючи на те, що ми виготовляємо тумби з найякіснішої сировини та з залученням передових технологій, їх вартість є цілком прийнятною, розрахованою на будь-який бюджет! Ви в цьому можете легко пересвідчитись особисто. Нехай же Вашу кімнату прикрашатиме гарна та стильна приліжкова тумба – ціна оптимальна, якість бездоганна! Звертаємо Вашу увагу: моделі можуть комплектуватися різною кількістю шухляд (телескопічні направляючі). Ви також маєте можливість обрати тип стільниці: зрощений або суцільний щит.