LORI
Ваш кошик порожній

Дерев'яні табурети

Відображати:
Сортування

Табурет це сидіння без спинки для одного. Як правило, він має невелику конструкцію та вагу, тому його легко переміщати і зберігати. Це один з найдавніших предметів меблів, і до того як з'явилася можливість купити дерев'яний табурет у ремісників, такі меблі виготовляли самостійно.

Коли табурет став популярним?

Перші зразки з'явилися ще приблизно в 3000 році до нашої ери. Відомо що в Стародавньому Єгипті ці меблі використовувалася в якості трону для фараонів, причому вже в той час застосовували складні конструкції.

У середньовіччі був популярний готичний стиль, що відобразилося й на дизайні меблів. Тому на картинах цього періоду можна помітити табурети та інші меблі саме в готичному стилі. У Метрополітен-музеї, що знаходиться у Нью-Йорку, можна побачити такий табурет, який був зібраний без єдиного цвяха.

Пік популярності табуретів доводиться на 30-і роки XX століття. Саме в той час ці меблі почали випускатися в великих обсягах. Проста конструкція та невелика витрата матеріалів дозволили встановлювати доступні ціни на ці меблі. Тому купити табурет намагалися в кожен будинок.

Зараз виробники прагнуть здивувати оригінальною конструкцією, при цьому забуваючи про безпеку. Крім того що табурет повинен оригінально виглядати, він повинен бути стійким та витримувати велику вагу. Ми використовуємо натуральне дерево при виробництві наших меблів. Тому наші табурети поєднують в собі надійність та оригінальність.

Ми пропонуємо широкий асортимент таких меблів: табурети різної висоти (для барних стійок або обідніх столів), форми та кольору. Тому Ви зможете вибрати саме те, що треба Вам.