LORI
Ваш кошик порожній

Сучасні меблі в інтер’єрі

2016-11-29 12:11:47 Комментариев: 0 Просмотров: 504
Сучасні меблі в інтер’єрі

Cучасні меблі в інтер’єрі

Перед тим як потрапити до Вашого дому, меблі з дерева проходять довгий шлях, що передбачає правильну оброку зрізаного масиву, точний розпил, сушіння та інші маніпуляції. Саме вони роблять з простого дерева такі вишукані сучасні предмети інтер’єру.

Кожен виробник меблів намагається проінформувати своїх клієнтів якнайкраще, аби вони розуміли, за що платять гроші. Але інколи перевантаження фактами сприяє виникненню чуток та міфів, які лякають, породжують плітки. Якщо Ви схиляєтеся до того, аби сучасні меблі в інтер’єрі прикрасили Ваше житло, але вагаєтеся через почуте від знайомих, ми спробуємо розвіяти неправдиві уявлення.


Що і чому може насторожити в меблях із дерева?

Меблева фабрика «LORI» зацікавлена в тому, щоб клієнти знали про її продукцію все, адже у меблях з масиву дуба є тільки переваги. Говорять, що деякі показники впливають на довговічність та експлуатацію виробів. Дізнаємося, чи справді це так:


  • Відмінності структури. Виготовити абсолютно ідентичні за структурою фасади можна тільки з МДФ, шпона та плівки. Але коли мова йде про натуральний масив дуба, деякі його частини взяті біля кореню, деякі – з верхівки, інші – з гілки, тому на вигляд різні.
  • Сучки. Короткі та тонкі частини гілки, що вростають в стовбур. Візуально виглядають як кружечки з серцевиною, невеликі овали. У світі сліди від сучків вважаються прикрасою меблів, ознакою їх індивідуальності, символом розкоші. Після специфічної обробки місце сучка не пошкодить цілісності дошки масиву, а лиш підкреслить стиль та яскравість виробу.
  • Неоднорідний відтінок. Можна помітити, що елементи одного дерев’яного виробу відрізняються відтінком (світліше/темніше) або навіть кольором. Чому так? Невже це говорить про погану якість? Дерево – дуже індивідуальний матеріал, має різну щільність навіть на одному фасаді. Так як меблі надходять до користувача у максимально натуральному вигляді, неоднорідність кольору стає не дефектом, а декоративною перевагою.

Як бачите, в сучасних меблях в інтер’єрі є багато декоративних особливостей. Варто сприймати їх як індивідуальність, а не недолік.