LORI
Ваш кошик порожній

Стіл журнальний дерев'яний ✔ Купити журнальний стіл в Україні ✔ Низькі ціни

Відображати:
Сортування
СТІЛ  ЖУРНАЛЬНИЙ "БЕРГАМО"
СТІЛ «ЕКЛІПС» КАВОВИЙ
СТІЛ «ТІМБЕР» КАВОВИЙ
Стіл журнальний «Ганс»
Стіл журнальний «ЕЛІПС»
Стіл журнальний «ЗЕТО»
Стіл журнальний «ПРАГА»
Стіл журнальний «ТУК»

Безсумнівно, у будь-якій вітальні чи робочому кабінеті знадобиться стильний, легкий журнальний столик, бо на нього так зручно поставити філіжаночку кави чи горнятко чаю, зручно всістися на м’якому дивані і поринути у пригоди із цікавою книгою. А коли прийдуть гості, то на цей столик можна поставити солодощі та різноманітні напої.

Журнальний столик – стильний та функціональний елемент меблювання

Стильні та чарівні журнальні столики з дерева від меблевої фабрики «LORI» стануть справжніми помічниками в акцентуванні певної інтер'єрної зони і функціональними органайзерами для зберігання різноманітних корисних дрібничок.

Журнальні столики від «LORI» актуально використовувати в сучасних інтер'єрах як:

Багато фахівців та користувачів стверджують, що журнальні столики з масиву дуба дуже зручні завдяки неперевершеним властивостям дуба у вигляді чарівних візерунків натурального дерева та небувалої міцності, що дуже добре для оселі, де живуть маленькі діти.

Також приємною зручністю журнальних столиків також є багатоярусні моделі з декількома паралельними поверхнями на яких можна зберігати різноманітні речі.

Таким чином журнальні столики завдяки своїй функціональності можуть не лише доповнити інтер’єр кімнати але й бути зручним органайзером для речей.

Переваги покупки в інтернет-магазині меблів з дубового масиву «LORI»