LORI
Ваш кошик порожній

Дубові столи

Відображати:
Сортування

Меблева фабрика «LORI» пропонує Вашій увазі високоякісні столи, виготовлені з масиву дуба. Вже багато років ми використовуємо у своєму виробництві винятково натуральну деревину, ретельно дбаючи про якість та екологічність матеріалів. Тому можемо гарантувати: всі, хто вирішить купити стіл з масиву дуба для кухні чи їдальні на нашому сайті, не пожалкують про свій вибір. Виріб слугуватиме Вам довго й надійно.

 

Зовсім не випадково дубові столи користуються значним попитом на сучасному ринку. Справа, передусім, в експлуатаційних властивостях матеріалу, який відомий українцям ще зі стародавніх часів. Деревина дуба є міцною й витривалою. Меблеві вироби, виготовлені з неї, абсолютно не токсичні, безпечні для Вашого здоров’я. Наше виробництво ідеально оптимізовано й налагоджено таким чином, що ТОВ «LORI» має можливість пропонувати максимально низькі ціни на продукцію, якість якої цінується не тільки в нашій країні, а навіть у Західній Європі. Тому ми Вам наполегливо радимо купувати на нашому сайті стіл з масиву дуба – ціна викличе в Вас найприємніші емоції.

Столи, виготовлені з масиву дубу – якість та престиж за прийнятною ціною!

 

Добротний, солідний дубовий стіл у вітальні чи у їдальні – це данина традиціям, це завжди виглядає поважно й престижно. В нашому каталозі Ви знайдете розмаїття моделей розсувних та нерозсувних обідніх столів. Вони зберігають у собі тепло натуральної деревини, яка наскрізь просочена сонячними променями та життєвою енергією нашої землі. Якщо Ваша родина достатньо невелика, рекомендуємо звернути увагу на розсувний обідній стіл (Київ), який Ви можете тут придбати в асортименті.

 

Оформити замовлення на нашому сайті напрочуд легко. Ви можете, за власним бажанням, забрати стіл, що обрали, у точці відпуску, або отримати його за допомогою оперативної та надійної служби перевезення. Кожен, хто захоче, має можливість детально роздивитись наші дубові столи – фото кожного присутнє на сторінці, яка відповідає конкретному товару. Якщо в Вас виникнуть питанні, просто зателефонуйте нам! Фахівці високого рівня кваліфікації з радістю розкажуть Вам про особливості кожної одиниці продукції, допоможуть визначитися з варіантом, який Вам потрібен.