LORI
Ваш кошик порожній

Табурети кухонні

Відображати:
Сортування
Табурет "ГАНС"
Табурет "РЕНАТА"
Табурет "РОЯЛЬ"
Табурет "ТОРІ"
Табурет «СХОДИНКА»

Табурети - це сидячі місця без спинки для однієї людини. Вони отримали широке поширення завдяки своїй простій конструкції. Перші табуретки не відрізнялися оригінальністю: вони являли собою сидушки, до яких були прибиті ніжки. Такі меблі виготовляли навіть недосвідчені ремісники, тому вона бістро виходила з ладу та була небезпечна.

Тільки безпечне використання табуретів

Зараз весь матеріал підходить попередню обробку: очищення, антибактеріальну обробку, шліфування. Тільки потім така деревина може вважатися придатною для створення кухонних табуретів та інших меблів. Завершальний етап - це покриття лаком або фарбою, тому поверхня табуретів абсолютно гладка і безпечна. Важливо провести вірні розрахунки на етапі проектування: табурет повинен бути стійкий при використанні людьми різної ваги, адже на ньому можуть сидіти як діти, так і дорослі.

Відсутність спинки забезпечує компактне зберігання: таке сидіння можна легко сховати під стіл, коли воно не використовується. Це дуже важливо, адже далеко не кожен може похвалитися великою площею житлових кімнат.

Завдяки такій конструкції і оптимальній висоті, наші кухонні табурети дуже зручні для дітей. Особливо їм припадають до душі табурет з круглим сидінням, адже на них малюки можуть крутиться. Тому такі меблі купують не тільки для кухні, але і для дитячих кімнат, вітальня і прихожих.

наші табурети мають оригінальний дизайн: класичні форми сидінь доповнені природними кольорами дерева. Оригінальна конструкція робить кожну модель особливою, тому табурети ідеально впишуться в будь-який інтер'єр.