LORI
Ваш кошик порожній

Табурети барні

Відображати:
Сортування
ТАБУРЕТ БАРНИЙ "РЕНАТА"
Табурет барний «Бергамо»

Табуретом прийнято вважати стілець без спинки. Барні табурети вище кухонних, адже вони повинні підходити по висоті для сидіння за стійкою. Для зручності на ніжках знаходяться дерев'яні поперечини - на них зручно ставити ноги. Думка про те, що такий табурет для бару не можна використовувати вдома - дуже розповсюджена. Зараз багато хто віддає перевагу оригінальному дизайну, тому часто на кухнях можна помітити барну стійку замість звичного столу. Таке рішення допомагає заощадити простір маленької кімнати або може стати доповненням у великому приміщенні.

Класичний барний табурет

Сучасні виробники прагнуть розробити якомога більше нових моделей. Найчастіше в погоні за оригінальною конструкцією знижується якість продукту. Наприклад, табурет (бар придбаває однакові моделі в великій кількості) може бути нестійким, а покриття сидінь дуже швидко втратять первісний зовнішній вигляд. Для комерційних приміщень, таких як бари, ресторани та кафе, це означає заміну або дорогий ремонт всіх сидінь, адже як правило, при однаковому використанні вони стають непридатними для використання одночасно.

Для того щоб сидіння прослужило Вам довго і не втратило свій первинний вигляд, варто звернути увагу на класичний дерев'яний табурет. Такі моделі мають надійну конструкцію, до того ж підходять для будь-якого інтер'єру: від сучасних барів до класичних кухонь. Ми пропонуємо нашим клієнтам вибрати один з 20 варіантом фарбування, тому з впевненістю можемо стверджувати: кожен знайде те, що потрібно саме йому.