LORI
Ваш кошик порожній

Дерев'яні крісла

Відображати:
Сортування
Крісло "АЛЕКС"
КРІСЛО "БЕРГАМО"
КРІСЛО "ЕЛІЗА-5"
Крісло "НІНА"

Дерев'яні меблі - це класика. Вони добре виглядатимуть в будь-якому інтер'єрі та будуть додавати йому шикарного вигляду. Купуючи такі меблі, ми розраховуємо на те що вони будуть служити дуже довго, а потім ми зможемо використовувати її на дачі або в гаражі. Така покупка дуже економічна: крім того що ціни на крісла дерев'яні зараз доступні для кожного, в разі виходу з ладу такі меблі можна відремонтувати. В останні роки реставрація меблів стала дуже популярна: її використовують не тільки щоб уникнути покупки нових меблів а й для створення вінтажних шедеврів. Але пройде багато часу, ніж нові крісла зносяться і потребуватимуть ремонту.

 

Технології при виробництві дерев'яних меблів

Виробництво меблів з дерева дуже специфічне, адже такий матеріал потребує попередньої підготовки. Дерево проходить антибактеріальну обробку і шліфування, перш ніж з нього будуть виготовлені деталі для крісел. Важливе правильне конструювання: висота і ширина сидіння, кут нахилу і розмір спинки, висота ручок повинні бути грамотно розраховані, адже в такому кріслі має бути зручно як дитині, так і дорослому. Наші крісла мають оптимальні розміри, тому підходять для людей будь-якої комплекції.

Оригінальний колір дерева - це універсальний варіант для будь-якого інтер'єру. Але якщо Ви хочете щоб меблі ідеально вписувалася в Ваш інтер'єр, то можете вибрати колір покриття, при цьому ціна на крісла дерев'яні такого типу часто вигідніше, ніж на покупку готових рішень. Ми пропонуємо більше 20 колірних варіантів для фарбування, тому можна з упевненістю сказати, що Ви знайдете необхідний.