LORI
Ваш кошик порожній

Розсувний стіл: рекомендації з вибору

2017-01-03 14:50:05 Комментариев: 0 Просмотров: 545
Розсувний стіл: рекомендації з вибору

Полюбляєте зібратися з друзями чи сім’єю за одним спільним столом, але для габаритних меблів не вистачає простору? Розгляньте можливість купівлі компактного столу, що розсувається. Ззовні – це звичайний дерев’яний стіл обраної Вами форми, але як тільки приходять гості, він трансформується в повногабаритний виріб і дозволяє сісти навколо багатьом людям.

Меблева фабрика «LORI» пропонує якісні дерев’яні меблі, що стануть ефектним доповненням будь-якого інтер’єра. Серед них – розсувний стіл у різних відтінках та розмірах. Сімейна вечеря за таким сучасним столом приносить ще більше задоволення!

Стіл з розсувною конструкцією та його вибір

Обираючи розсувні меблі, зокрема стіл, керуйтеся такими критеріями:

  • стіл має гармонічно вписуватися в загальну стилістику приміщення;
  • прослідкуйте за стилістичним поєднанням з розставленими меблями;
  • краще купувати стіл відразу зі стільцями;
  • попередньо продумайте місце розташування предмета;
  • упевніться у практичності, функціональності покупки.

З приводу того, квадратний (прямокутний) чи круглий стіл краще, неможливо дати однозначну відповідь. Але за круглим столом може розміститися більша кількість людей. Ніжки не будуть заважати, а виглядатиме виріб доволі презентабельно. Перевага квадратного столу – його можна поставити в кут, аби зекономити місце, а потім – відсувати при необхідності.

У каталозі «LORI» знайдуться різні моделі розсувних столів: світлі та темні, з традиційними прямими чи фігурними ніжками, яскравою текстурою дуба чи максимально осучасненою поверхнею. Обирайте той, який до душі, та дзвоніть спеціалісту компанії, аби уточнити деталі замовлення. Впевнені, після деякого часу використання столу Ви повернетеся до нас за наступним товаром, адже «LORI» знає, як зробити Ваш дім комфортним.