LORI
Ваш кошик порожній

Про нас

Історія меблевої фабрики «LORI» розпочалася 1997 року з невеликої майстерні по обробці деревини, яка спеціалізувалася на столярних виробах. Згодом фірма почала виготовляти корпусні меблі з ДСП. Та навіть попри шалену популярність у 90-ті роки цього матеріалу, він не зміг стати гідною заміною натуральній деревині. Тож з 2004 року дирекцією ТОВ «LORI» було обрано стратегічний напрямок, який полягав у виготовленні продукції лише з екологічних та натуральних матеріалів. Рік за роком підприємство нарощувало свою потужність. Наші працівники опанували німецькі технології обробки деревини, дослідивши український та європейський ринки ми розробили новий модельний ряд, який зміг задовільнити смаки найвибагливіших клієнтів. В свою чергу ми підвищили вимоги до якості продукції. І результат не забарився. Адже сьогодні продукція фабрики «LORI» визнана не лише в Україні, а і у країнах західної Європи та Скандинавії.  Меблі нашого виробництва втілили у собі сучасні тенденції, високу якість, а головне екологічність. В чому можете переконатися і Ви!

 

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ

Ми пропонуємо Вам лише ту продукцію, котрою можемо пишатись. Команда фабрики «LORI» багато працювала над тим, щоб удосконалити технологію виробництва, конструкцію та дизайн продукції. Тому меблі, які Ви маєте змогу придбати у будь-якому куточку нашої країни, є втіленням нашої кропіткої праці. Ми пишаємось високою якістю нашої продукції, а також тим, що наші клієнти належно її оцінили.

Чесність та відкритість у спілкуванні з партнерами та клієнтами. Ми готові до відкритого спілкування з Вами. Завдяки високій кваліфікації наших менеджерів Ви зможете отримати справедливу оцінку про властивості кожної одиниці продукції. Наш принцип – нічого не приховувати від Вас, адже Ви заслуговуєте на правдиву та точну інформацію про вироби.

Ми піклуємось про наших клієнтів. Для нас важливо, щоб наші вироби були максимально безпечними.  Тому ми ретельно перевіряємо якість матеріалів які використовуємо. Наша продукція виготовлена з екологічно-чистого масиву дуба та оздоблювальних матеріалів, тож є абсолютно безпечною для Вашого здоров’я.

Ми цінуємо Вашу довіру. Довіра клієнтів, яка здобувалася роками є найвищою нагородою для працівників фабрики «LORI». Ми старанно виконуємо свої зобов’язання для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними.

«LORI» - український виробник, європейська якість!