LORI
Ваш кошик порожній

Меблі з масиву дерева

2016-11-29 12:06:43 Комментариев: 0 Просмотров: 703
Меблі з масиву дерева

Меблі з масиву дерева

Деревний масив – це деревина, що позбавлена будь-яких сторонніх домішок, клейових складників. Сорт деревини при цьому може бути цінним або неблагородним. В будь-якому випадку рівень безпеки та довговічності у виробі з масиву буде значно вище. А про прекрасний зовнішній вигляд годі й говорити – Ви все побачите на свої очі, якщо зазирнете в каталог товарів від меблевої фабрики «LORI».

Меблі з масиву та їх особливості

Щоб правильно обробити дерево, потрібно чимало витрат на інструменти та якісну робочу силу. Саме тому клас меблів з масиву дорожче, аніж аналоги с ДСП, МДФ, шпона.

Масив може бути цілісним або клеєним. Проте виготовлення предметів інтер’єру з цілісного пов’язане с низкою складностей, тому виробники вдаються до склеювання окремих тонких пластів дерева. Це робить кінцевий виріб доволі міцним, стійким до механічних та атмосферних пошкоджень. До того ж, меблі з масиву дерева клеєного коштують дешевше. Цілісними у них можуть бути окремі декоративні деталі.

Що таке масив – розібралися. Але чи варто витрачатися на купівлю таких речей? Ряд яскравих переваг доводить, що варто:


  • підвищений рівень міцності;
  • довговічність при умовах правильного догляду;
  • екологічність та безпечність для людини;
  • презентабельний зовнішній вигляд;
  • особлива енергетика, що додає позитивних вібрацій у мікроклімат;
  • витончений аромат, що розкривається поступово протягом довгих років.

Покупцям, які вирішили зупинитися на меблях з масиву дерева, рекомендуємо не відмовлятися від своїх планів. Адже саме масив гарантує задовольнити основні побажання користувача. Такі меблі можна ставити в дитячій, не побоюючись про шкідливий вплив на організм, що розвивається. Дорослі ж обов’язково оцінять функціональні характеристики, надійність та аристократичність конструкції.