LORI
Ваш кошик порожній

Меблі з деревини

2017-01-03 14:28:18 Комментариев: 0 Просмотров: 847
Меблі з деревини

Ще здавна побут людських істот був пов’язаний з деревом. Рослинний світ дуже тісно переплітався з життям наших предків. Але сьогодні, з виникненням сучасних штучних матеріалів, деревина стала доволі рідким гостем у будинках. Пластик, метал, ДВП та скло витіснили натуральні предмети побуту, а перегляд кіно – прогулянки по лісу.

Вченими давно доведено, що використання деревини у інтер’єрі дуже добре впливає на здоров’я людини. При цьому мова йде не тільки про фізичне, а й про внутрішнє, енергетичне здоров’я. Не варто повністю підлаштовуватись під блискавичний ритм прогресу – розгляньте меблі з деревини від фабрики «LORI» та поверніться до гармонії з природою.

Меблі з масиву дуба та їх енергетика

Не тільки науковці, але й спеціалісти з інтер’єру, духовних практик стверджують, що краще облаштовувати житло з максимальним використанням природних матеріалів. Це безпосередньо впливає на самопочуття всіх проживаючих у будинку. Зокрема, меблі, зроблені з дуба, мають такі специфічні властивості:

  • Більш за все пасують серйозним діловим чоловікам для облаштування робочих кабінетів. Підсилять впевненість, допоможуть зібратися у важливі моменти, оволодіти своїми думками та підвищити працездатність.
  • Ароматичні виділення з дубових меблів підлікують печінку, серцево-судинну систему, сечовивідні шляхи, покращать загальний стан організму та настрій.
  • Користування меблями з деревини дуба показане тим, хто хоче мати здорових, міцних дітей, адже дерево сприяє стабільному функціонуванню статевої системи.
  • Не забувайте і про неперевершений стиль, який створюють дубові меблі у будь-якому приміщенні. Кожен дерев’яний виріб – унікальний. Він має власний малюнок, який ніколи не повторюється.

Тож, якщо Ви звикли до ексклюзивних речей, годі вагатися – столи, ліжка, тумби, стільці та інші вироби з натурального дуба вже чекають на своїх майбутніх власників.