LORI
Ваш кошик порожній

Меблі готові та на замовлення

2016-11-29 12:02:20 Комментариев: 0 Просмотров: 518
Меблі готові та на замовлення

Меблі готові та на замовлення

Часто типові гарнітури або ж окремі предмети меблів не влаштовують користувача. Він довго шукає омріяну модель серед спеціалізованих магазинів, онлайн-ресурсів, але знову і знову розчаровується.

Останнім часом для українців характерна тенденція купувати меблі на замовлення, тобто такі, що виготовленні за окремими побажаннями, конкретними мірками. Чому ця тенденція набирає обертів? Невже меблі готові та на замовлення настільки відрізняються? Серед представлених меблевими фабриками товарів неможливо знайти універсальні предмети інтер’єра? Дамо відповідь на ці запитання максимально зрозуміло та детально.


Причини популярності меблів на замовлення

Нічого особливого у тому, що покупці меблів хочуть бути оригінальними, немає. Наштовхують їх на такий вибір декілька причин:


Достойний вибір меблів готових та на замовлення Ви знайдете на сайті меблевої фабрики «LORI».

  1. Реальні труднощі з підлаштуванням нових меблів під уже готовий інтер’єр. Особливо гостро відчувається ця проблема, коли мова йде про гарнітури, серійні версії меблів для спальні, кухні, дитячої і т. д. Не завжди видається можливим відразу спланувати дизайн приміщення та придбати всі необхідні предмети оточення. Саме тому, аби дім був комфортним та гармонійно оформленим, обирають меблі на замовлення.
  2. Престижність за таку ж саму ціну. Хочете відрізнятися від інших, але занадто дорогі закордонні меблі Вам не по кишені? Зробити замовлення у магазині меблевої фабрики «LORI» – чудова ідея! Якісні товари, виготовлені по індивідуальному ескізу, вражають оригінальністю і влаштовують зносостійкістю.
  3. Невідповідність стандартних меблів розмірам вільного простору. Коли площа кімнати/квартири вимагає продумувати кожен метр, краще обрати ідеальні по габаритам ліжко/етажерку/комод/стіл, аніж даремно витрачати гроші на те, що просто «не впишеться» в умови житла.