LORI
Ваш кошик порожній

Дерев'яні ліжка

Відображати:
Сортування
Ліжко "ВАРНА"
Ліжко "ГЕНРІ+"
Ліжко "ДРЕЗДЕН"
Ліжко "ЕЛІС"
Ліжко "Севілья"
Ліжко «ГЕНРІ» стандарт

Дерево – найкращий та найекологічніший матеріал для виробництва меблів, він створений самою природою, і немає нічого дивного в тому, що саме ліжко з масиву дубу є оптимальним вибором для тих покупців, які хочуть мати якісний та здоровий сон. Сьогодні Ви маєте чудову можливість замовити ліжко (Україна) , виготовлене з натурального дубу меблевою фабрикою «LORI».

 

Від настрою, з яким Ви прокидаєтесь, залежить те, наскільки успішним для Вас буде весь день. І лише комфортне, зручне ліжко здатне гарантувати своєму володареві чудовий настрій, позитивні емоції та бадьорість, які він отримає під час міцного сну. Немаловажним чинником є й той факт, що на якісні дубові ліжка ціни в нашій компанії напрочуд низькі. Ви ніде більше не знайдете таку чудову якість у поєднанні з настільки привабливою вартістю!

Ліжка дерев’яні (дубові) – запорука спокійного й комфортного сну!

Тим, хто хоче спати міно, солодко і не відчувати при цьому жодних незручностей, потрібне ліжко, про яке під час сну можна буде забути. Саме такі моделі сучасник ліжок, які виготовляються на високотехнологічному виробництві з суворим контролем якості, Ви знайдете в каталозі нашого сайту. Кожне ліжко дерев’яне (Київ), яке Вам пропонує ТОВ «LORI», відрізняється не лише бездоганними експлуатаційними характеристиками, але ще й добряче продуманим, стильним дизайном, який зуміє вигідно підкреслити інтер’єр Вашої спальні.

 

Як показують дослідження, дерево (зокрема дуб) є не тільки абсолютно безпечним для здоров’я людини матеріалом; воно навіть здатне справляти на нас благотворний вплив. Деревина дуба, що використовується для виготовлення ліжка, в якому Ви проводитиме близько третини свого життя, буде чудово впливати на Ваш психоемоційний стан, забезпечувати позитивну енергетичну підпитку. Вам Варто лише замовити ліжко дерев’яне – і Ви привнесете в свою домівку шматочок живої природи, проявите турботу про екологію світу, що Вас оточує.

Прекрасні дерев’яні ліжка – якість та ціна чудово поєднуються!

Асортимент ліжок, представлений у нашому інтернет-магазині, зуміє задовольнити будь-які смаки. Абсолютно всі варіанти є надійними й функціональними, вони розраховані на довгий термін експлуатації та мають сертифіковану якість європейського рівня. У нас Ви зможете купити ліжко дерев’яне односпальне або двоспальне, з різноманітними варіантами покриття та багатою палітрою кольорів – вибір обмежує лише Ваша фантазія! Звичайно, всі матеріали покриття та фарби є максимально якісними, екологічно безпечними та нетоксичними. Усі ліжка мають зручну ортопедичну основу під матрац. Різноманітні моделі можуть бути доукомплектовані важливими функціональними елементами (шухлядами, ящиками тощо).

 

Наше виробництво постійно удосконалюється, і при неодмінно високій якості фабрика «LORI» має можливість реалізовувати власну продукцію доволі недорого, адже в своїй діяльності ми не потребуємо участі посередників. Обирайте та купуйте у нас чудове ліжко дерев’яне – ціна Вас обов’язково потішить!