LORI
Ваш кошик порожній

Дерев'яні лавки

Відображати:
Сортування
Лавка "РОЯЛЬ"
Лавка "РОЯЛЬ" зі спинкою
Лавка "Севілья" зі спинкою
Лавка «Бергамо»
ЛАВКА «ВАРБЕРГ»

Кожному з дитинства знайомі дерев'яні лавочки: їх можна зустріти практично в кожному дворі. У багатьох лавки з дерева асоціюються з прогулянками, адже найчастіше їх встановлюють на свіжому повітрі: на дачній ділянці, у дворі житлового будинку, на дитячих майданчиках, в парках або скверах.

Останнім часом все дерев'яні меблі використовують в кафе і ресторанах, причому не обов'язково на літніх майданчиках - такі лавки роблять інтер'єр будь-якого приміщення оригінальним і вишуканим. Нерідко можна помітити такі лавки і в житлових приміщеннях: їх можна встановити в вітальні, їдальні або на балконі.

Тільки якісні меблі з дерева

Наша компанія весь час удосконалює свої технології і розробляє новий дизайн меблів. Але незмінним залишається одне - використання натуральних матеріалів. Вся наша продукція виготовлена з натурального дерева, яке проходить первинну обробку і перевірку якості. Тому ми з впевненістю можемо стверджувати що наша продукція, в тому числі лавки з натурального дерева, дійсно надійна. Завдяки цьому вона користується попитом не тільки в Україні, але і в країнах Східної Європи.

Ми також гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта: ви можете вибрати потрібний колір лавки з 20 запропонованих варіантів. У деяких моделях ви можете вибрати довжину і тип сидіння. Після того як ми обговорили всі деталі з клієнтом, починається виробництво, по завершенню якого виріб очікує перевірка якості. Тільки після цього готові меблі відправляється до наших клієнтів.