LORI
Ваш кошик порожній

Дерев'яні комоди

Відображати:
Сортування
Комод "БЕНЕТ"
Комод "СЕВІЛЬЯ"
Комод «БЕРГАМО»
Комод «ВІКТОР»
Пенал «Бергамо»
Сервант «БЕРГАМО»

Комод в першу чергу потрібен для організації зберігання речей, і тільки потім як декоративний елемент. Варто відзначити, що в різних будинках такі меблі використовують по-різному. Комоди встановлюють в спальні для зберігання постільної і нижньої білизни, у вітальнях для зберігання домашнього текстилю, в дитячих комодах зберігають одяг. Також такі меблі можна помітити в салонах краси і перукарнях, де її використовують для зберігання робочого інвентарю.

 

Класичний дизайн комоду

Колись купити комод шкаф хотіли все модниці: в них поміщені і наряди, і прикраси. Потім такі меблі змінили шафи і трюмо. Популярність цих меблів пройшла, адже дуже багато хто вважає що комоди практичніші: вони місткі і не займають багато місця.

Дизайн таких меблів дуже змінився за останні роки: нерідко виробники намагаючись створити щось оригінальне, пропонують незвичайні кольори і форми. Далеко не всім припадають до душі такі новинки, тому більшість віддає перевагу класичному комоду. Такі меблі підійдуть для будь-якого приміщення і інтер'єру. Тому якщо Ви захочете зробити ремонт, Вам не доведеться міняти і всі меблі.

Ми пропонуємо кілька варіантів класичного фарбування дерева: від світло-бежевих відтінків до червоних. Це дозволяє купити сучасний комод шкаф, який буде максимально підходити для Вашого інтер'єру. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі, то можете звернутися до наших фахівців: вони можуть дати рекомендацію, керуючись багаторічним досвідом.