LORI
Ваш кошик порожній

Дерев'яні етажерки

Відображати:
Сортування
ЕТАЖЕРКА "ДРЕЗДЕН"
ЕТАЖЕРКА "ПРОВАНС"
ЕТАЖЕРКА «ДРЕЗДЕН» З ШУХЛЯДАМИ
Стелаж

У кожній квартирі або будинку виникає необхідність встановити шафу для зберігання предметів інтер'єру або книг. Багато хто віддає перевагу купити етажерку, адже вона виконує не тільки практичні функції, але і декоративні. Конструкція етажерки представляє собою полку на стійках, тому Ви можете на ній розмістити предмети декору, щоб підкреслити інтер'єр кімнати. Дуже часто на них розміщують посуд, іграшки або книги.

Такі меблі - знахідка для любителів квітів - дуже часто етажерки встановлюють на балконах. Розташувавши на полицях рослини в горщиках, Ви можете організувати власну оранжерею. До того ж, це допоможе підібрати оптимальне розміщення рослин: на верхніх полицях розміщують ті, які мають потребу у великій кількості сонячного світла, а нижче - рослини які люблять більш темні приміщення.

 

Етажерка для дитячої кімнати

Кожен з батьків знає як важко підтримувати порядок в кімнаті дитини. При цьому при виборі меблів варто враховувати і простоту експлуатації, адже нею користуються не тільки дорослі, а й діти. Також важливо звернути увагу на матеріали, з яких виготовлені меблі: вони повинні бути гіпоалергенними щоб не нашкодити здоров'ю малюка. Тому часто купити дерев'яну етажерку стає оптимальним рішенням.

Наша компанія постійно розвиває свої технології, але основний принцип залишається незмінним: ми використовуємо тільки екологічно-чисту сировину. Етажерки виробляються з масиву дуба, який ретельно перевіряють і обробляють перед початком виробництва. Готовий продукт проходить кілька перевірок, перш ніж його визнають придатним для продажу. Такі заходи дозволяють нам гарантувати якість кожного виробу.