LORI
Ваш кошик порожній

Незалежні пружини

Відображати:
Сортування
ACTIVE ДРІФТ
ACTIVE РАФТ
ACTIVE СПРІНТ
ACTIVE ФЛЕШ
EXTRA ІРІДІУМ
EXTRA АРГОН
EXTRA НЕОН
EXTRA ТИТАН
EXTRA ХРОМ
REGENERATION R1
REGENERATION R2
REGENERATION R4

Після тяжкого робочого дня так хочеться розслабитися в затишному, зручному ліжку. Однак ця задумка може не здійснитися якщо на ліжку лежить старий, незручний матрац або друга половинка любить крутитися уві сні, тим самим заважаючи Вашому комфортному сну. Та легке вирішення цього питання про незручність сну давно існує- потрібно лише придбати в інетрнет-магазині «LORI» матраци з незалежними пружинами від українських виробників і спати спокійно.

В матрацах з незалежними пружинами яскраво виражені ортопедичні і анатомічні властивості завдяки спеціальній конструкції пружинного блоку, які виражаються в пружинках, що встановлені в спеціальних окремих мішечках і ніяк не перетинаються між собою окрім самих мішечків. Кожна пружина у блоці прогинається під впливом навантаження тіла незалежно від сусідньої пружини. Тому навіть якщо на ліжку з таким матрацом спатимуть двоє людей з різною вагою і манерою сну (спокійним і неспокійним), то вони абсолютно не відчують жодного дискомфорту.

Окрім незалежного блоку пружин сучасні матраци мають високоякісні та екологічні складові які допоможуть зробити сон комфортним, а пробудження бадьорим і радісним.

«LORI» - якісні матраци за демократичними цінами

В матрацах представлених в інтернет-магазині «LORI» використовуються такі складові як:

Матраци з такими складовими, як у представлених у віртуальному каталозі «LORI» будуть довго слугувати на благо Вашої родини.

Головні переваги матрацу з пружинним блоком Pocket Spring: