LORI
Ваш кошик порожній

Дитячі

Відображати:
Сортування
БЕЙБІ
КІДДІ
СОФТІ
ТЕДДІ

Дитячі ортопедичні матраци – це край необхідна річ для дитини та підлітка, тому що кожного дня на опорно-рухову систему дитини шкільного віку припадають великі навантаження у вигляді портфеля повного підручників, які необхідні для успішного навчання в школі.

«LORI» - турбота про дітей ще ніколи не була такою доступною

Інтернет-магазин «LORI» пропонує дитячі матраци, ціна яких повністю доступна для батьківського бюджету. В нашому віртуальному каталозі Ви зможете знайти багато якісних дитячих матраців, які прослужать вам багато років турбуючись про правильну поставу Вашого малюка.

Особливості матраців представлених в інтернет-магазині «LORI»

Як правильно вибрати ідеальний дитячий матрац?

Всі батьки розуміють, що ортопедичний (анатомічний) дитячий матрац потрібно вибирати дуже прискіпливо та уважно, бо правильно підібраний дитячий матрац забезпечить комфортний сон дитини.

Фахівці стверджують, що дитячі матраци необхідно купувати згідно віку дитини. Наприклад, підлітковий матрац не зовсім підійде для комфортного та здорового сну немовляти. Для немовлят необхідно вибирати більш жорстким, так як хребет немовляти ще не сформований для правильної підтримки рівному положенні та розвитку. Матрац повинен мати спеціальну тканину, яка має дихати. Також необхідно подбати про додатковий водонепроникний чохол.

Замовити та купити дитячий матрац Ви зможете не тільки на сайті інтернет-магазину, а ще й у представництвах, які знаходяться у багатьох містах України.